View Single Post
ישן 01-11-05, 19:34   # 4
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mr build
שלום רב.

כולם אומרים שהוסטס נהרס בגלל דני או איך שקוראים לו.
אני אומר זה נהרס בגלל קהילת המתכנתים בפורום שהתחילו לבקש המון כסף על מערכות שפעם היו עושי םבפחות מחצי מהמחיר

הם הרסו תטעם בהוסטס הבעלים החדשים אחלה של בן אדם ואל תתלוננו הוסטס רק חסר עיצוב והכל מושלם.

החוק חברות יכנס ובכלל הכל יהרס לפי דעתי כי אז המנהלי חברות יחזרו למחירים שהיום עולה 30 שקל מחר 100 שקל

תחשבו על זה.
אתה בן אדם כזה חצוף...רוצה תיכנות בזול?תלמד לבד ותעשה....אני למדתי ואני חושב שהלמידה שלי והשעות שהשקעתי במקום דברים אחרים (כגון,לימודים,אני לא ישקר ואני יגיד שהתדרדרתי בגלל הזמן שאני על המחשב)...שווה פחות ממה שמתכנת אחר יקח...אם העבודה שווה 600 אני יקח 500-600 בשביל התחרות אני כמובן יקח פחות אבל לא להגזים....אתה שואל למה נהרס..אני אומר בדיוק הפוך ממך...הפורום נהרס מלקוחות כמוך שחושבים שכל דבר צריך להיות זול אם בן אדם אחד מוכר אותו בזול!..זה כזה חוצפה מה שאתה עושה פה,עוד שניה אני יגיד על החנות של אח שלך שזה חרא בגלל המחירים X ו Y...לא טוב לך תסגור יש כפתור...
חלאס עם התלונות,ד"א המחירים של התיכנות פה כבר התחילו בהוסטס הישן אז בלי שטויות ובלבולים...
ותדע שעד האשכול הזה...ראיתי את ההודעות שלך בפורום ולא היה לי דעה רעה לגביך..אבל עכשיו...אני באמת שאני אתייחס אליך כמו שאתה בעקיפין (אני מתכנת הרי לא?) מתייחס אליי..