View Single Post
ישן 11-09-08, 20:29   # 16
sheeze
משתמש - היכל התהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eylonR צפה בהודעה
לשם כך יש את תשלום העדכונים, ככל שיש יותר לקוחות שמשלמים עדכונים, מועבר יותר כסף לשדרוג השרת, בהתאם לכמות הלקוחות.

המערכת תוכננה בצורה שלא תגרום לתקלה בעקבות השרת, ובמידה ויש כזאת היא תנוטרל.
ואם אני לא רוצה לשלם על עדכונים מה קורה? יוצא שכאילו שלמתי דמי התקנה של 200 שקל ואז תשלום חודשי של 50 שקל? למה אני צריך לממן פאשלות שלכם? להיות בטא טסטר ולשלם על זה? מודל עיסקי מוזר...

מה זה המערכת "תוכננה בצורה שלא תגרום לתקלה בעקבות השרת"? אני לא חושב שאתה באמת מבין איך דברים עובדים במחשב ובמערכות הפעלה. אתה לא יכול להתחייב לכזה דבר בחיים, אין שום תוכנה או מערכת שיכולים להתחייב על כזה דבר. ומה זה תנוטרל? יכולים לעבור שעות ואפילו ימים עד שתצליח לייצב את השרת שלך (אם זה מבחינת חומרה או תוכנה), למה אני כלקוח צריך להפגע מזה?

לא ענית על שאלת פרטיות המידע. מאיפה לי לדעת מה אתה עושה עם המידע שנשלח אליך מהמשתמשים שלי?

לגבי המפרט של השרת שלך, ברור שזה אמור לעניין אותי. אם השרת שלך הולך להיות תחנת התממשקות שבלעדיה האתר שלי לא יעבוד אז אכפת לי בריבוע.

בקיצור, עם כל הכבוד, לא הכנתם את שיעורי הבית שלכם כמו שצריך לפני השקה של כזאת מערכת. אין לכם תקנון, אתה מציע דברים שאתה לא יכול להבטיח שיעבדו ועוד מבקש כסף על תיקון תקלות ובאגים שעלולים להיווצר, קצת אבסורדי, לא? ולא לדבר שלא הצגת פה שום הוכחת יכולת למערכת... כל מה שאתה מציע פה זה דברים על הנייר שאתה לא מוכן אפילו להתחייב עליהם.

ולמה אתה חושב שיש פה תגובות לא ענייניות? כולם שאלו על המערכת ולכולן ענית בתשובה לא מספקת.

אז כמו nitsanbn, אם ככה אתם יוצרים מערכת ומשווקים אותה, כל מה שיש להגיד זה בהצלחה...

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Jerba צפה בהודעה
מה ? למה לא? על מה כל עיקרון הפיירוואל? תוכנת פיירוואל לא מוצמדת לקוד של ווינדוס..
היא פועלת ברקע וכל מעבר הבתים של האינטרנט שלך עובר דרכה ובכך היא מסננת מידע לא רצוי, בדיוק כמו מה שהמערכת שלו מציעה..
אחי, זה שונה לחלוטין. פיירוול מטרתו לבדוק ולסנן פאקטים שעוברים ברשת לה המחשב שלך מחובר. פיירוול בודק ברמת הביט ולא ברמת טקסט. לפיירוול שמותקן לך במחשב אין יכולת לדעת מה המידע שמועבר. לפיירוול לא מעניין מה אתה כותב ב-CMD או מה אתה כותב בכתובת של אקספלורר, כל מה שהוא עושה זה לחפש גישות לפורטים ולהחליט לפי רצץ בינארי כלשהו אם לפאקט מותר לעבור או לא (כמובן שעם מערכת חוקים הרבה יותר מסובכת).
לעומת זאת, המערכת שהוא מציע בודקת את המידע שאתה מזין באתר. אין לך שום בקרה על זה. אם המשתמש שלך עושה לוגין, מאיפה לך לדעת שהוא לא שומר את הסיסמא בשרת שלו? כל מה שהמערכת שלו עושה אמור לעשות האתר שלך אם תוכנת בצורה מאובטחת. אם אתה משתמש במערכת כזאת אתה חושף את עצמך לשרת של "גורם זר" שלא רק יכול לאסוף את המידע מהמשתמשים שלך, הוא יכול באותה מידה להשבית לך את האתר.

Last edited by sheeze; 11-09-08 at 20:42..
  Reply With Quote