View Single Post
ישן 25-04-17, 04:39   # 4
M.a.T.a.N
חבר על
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

M.a.T.a.N לא מחובר  

1- אכן שוחחנו בטלפון, לא זוכר כמה ביקשתי אבל בהחלט לא אמרת משהו כמו שאתה בודק עם ספק נוסף.
לא אמרתי לך גם שיש לי מספיק זמן, בוודאי לא כאשר דיברנו רק על עבודה קטנה שהגעתי אליה דרך האשכול שלך, לא דיברנו מלכתחילה על עבודות נוספות שכמו שהסברתי בהודעה הקודמת המצאת פתאום.
לא ״נעלמתי״ ולא נעליים, היינו בקשר בזמן העבודה
2- אין לי מה להגיב על הסעיף הזה, לא יודע ולא מעניין אותי כמה שילמת לבחור השני. גם אם זה נכון שלא סגרת איתי עדיין (למרות שכן) בוא נסכים שיותר מקצועי היה לעדכן אותי שסגרת עם בחור אחר.
3- הכל היה מאופיין בפוסט- העבודה הייתה ברורה לי וכשדיברנו הבנו אחד את השני מה צריכה להיות העבודה

ראיתי את החברה שלך, והביקורות עליה-יפה מאוד וסחטיין. בשיא הכנות ואני ממש לא ציני.
יכול להיות מאוד וזה ממש לא יהיה לי מפתיע שאתה ברוב המקרים איש הוגן בסה״כ ואולי אפילו כמו שאתה אומר משלם פי 2 או 3 רק כדי שכולם יהיו מרוצים..
אני מקווה ואולי אני באמת מקרה יחיד שהיה לך, לא יודע, אני רק הזהרתי פה ככה שידעו מקרה שקרה איתך וזה הכל.
אני בתור אחד שבא לקחת עבודה הייתי רוצה לשמוע על מקרה כזה.

חבל לי שאתה חושב שאני מה״פחות רציניים״, אין לי חברה או עסק מפואר כמו שלך להתגאות בו עדיין אבל אני מאמין בלב שלם שכל מי שעשה איתי עסקים בעבר מרוצה מאוד מהשירות.

אני לא אגיב כאן יותר כי זה סתם יתדרדר לרמת תגובות רדודה יותר שלא מוכיחה כלום.
לא משנה, שוב באמת שיהיה בהצלחה תדע שאני בסה״כ מאמין שאתה באמת אדם ישר והגון כמו שהביקורות אומרות.