View Single Post
ישן 26-07-06, 17:33   # 14
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

הדברים המשוגעים תמיד קורים בלילה משום מה.

הייתה תקופה שהיה כתוב בהסכם ההתקשרות שהלקוח זכאי לתמיכה במשך כל שעות היום (24 שעות, ימים א-ה). היה לקוח אחד שכל יום התקשר אליי בערך ב4-5 בבוקר רק כדי לבדוק אם אני ער למקרה שהוא יצטרך תמיכה.

שעסקתי בתחום אחסון האתרים היה לקוח שהתקשר איזה 10 פעמים בשעות הבוקר המוקדמות בטענה שהאתר שלו לא פועל. בכל ה-10 פעמים אמרתי לו "שמע, אין שום בעיה האתר ניכנס לי מצויין". הוא אמר לי כנראה יש לך בעיה בשרת. מכאן עברנו זמן רב של תמיכה אונליין בצ'אט עד שהוא בה אליי ביציאה "אה, לא רשמתי את הדומיין נכון".

אני עם חברה שלי, 2 בלילה מתקשר אליי מישהו שניכנס לאתר של החברת אחסון "שומע אחי תגיד אתם מספקים אחסון אתרים" ברור שלא כך רציתי להגיב אך אמרתי לו כן ישר אמר יאללה ביי. אחרי חצי שעה הוא מתקשר ושואל אם השרתים תומכים בעיצובים (???) לא ממש הבנתי אז אמרתי לו "אפשר להעלות לשרת קבצי תמונה ועיצובים מתוכנתים או עיצובים בכל בכל צורה שלהם, במידה והקבצים לא עוברים על הסכם ההתקשרות". אמר יאללה ביי. אחרי כמה זמן הוא מתקשר ואומר "השרת תומך ב-HTML נכון?" אמרתי כן ואז בנוהל יאללה ביי. אחרי זה הוא מתקשר שואל כמה תעלה החבילה עם הפרטים הבאים....אני אומר לו את כל המחירים אפשר לראות באתר. הוא אומר סבבה מנתק. בבוקר הוא התקשר שוב (ב-10 ככה) והודיע לי שלדעתו השרת שלי לא תומך בעיצובים אז הוא לא מזמין (אוי לא).

אבל לרוב הלקוחות היו מעולים, כאלה שכיף לעבוד איתם.
  Reply With Quote