View Single Post
ישן 19-04-14, 08:24   # 7
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

למרות שאני לא נוהג לפרסם בהוסטס ותקופה ארוכה שלא פירסמתי מבצעים \ הצעות פה אני מרגיש שחשוב כן להבהיר את הנושא.
הסיבה שאינני נוהג לפרסם מבצעים בשנה האחרונה היא שאינני מעוניין להתחרות בלקוחות שלי שמספקים דרכנו שירותי אירוח ללקוחותיהם בין אם על ידי חשבון שותף, חבילת ריסלר, שרת וירטואלי וכו'.

בעקבות המבצע המפורסם בקישור הבא:
http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=106765

ובעקבות העבודה שאחוז גבוה מעסקי ההוסטינג השונים קשורים אליי במישורין או בעקיפין כלומר או לקוחות ישירים שלי , או ריסלרים שמאורחים אצלי, לקוחות שרתים וירטואליים וכו'.
פירסום שכזה פוגע בי וגם בלקוחות שלי ובלקוחות שלהם.

לא קיבלתי פנייה ישירה מאף גורם מצוות הפורום וגם לא ממך בבקשה לשנות, לערוך או להסיר את הפוסט.
אין לי שום קשר מיוחד להוסטס מלבד העובדה שאני גולש באתר למעלה מעשור, ואני מעולם לא ביקשתי מאף אחד מהפורום שיגבה אותי.

במידה ואתה מרגיש שהפירסום הנ"ל פוגע בך כפי שהפירסום שלך הרגיש כמתקפה אתה מוזמן לבקש מצוות הפורום להסיר את 2 הפירסומים הנ"ל, אינך יכול באמת לצפות לפרסם מהלך שיווקי כנגד חברות מתחרות ולצפות שהם פשוט יעבירו לקוחות אלייך לא ?
כשאני מחפש להתמודד עם מתחרים אני מנסה לספק שירות ברמה גבוהה יותר ולא לתת הצעה זולה מהמתחרה.

חומר למחשבה
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]
  Reply With Quote