View Single Post
ישן 17-07-08, 09:24   # 30

מיני פרופיל

Alter לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי נריה צפה בהודעה
לגבי הסיום של לתקוף אני די מסכים
לגבי ההתחלה לא כ"כ
אני חושב שעם המצב של נסראללה הוא היה מוכן להתפשר על מחיר נמוך יותר מקונטאר בגלל מצבו הפוליטי הגרוע בלבנון הוא היה חייב משהו,משהו ביד להראות את ניצחונו לעם והנה שיחררנו עשרות גופות ורוצח ועוד כמה אסירים אז הנה הוא הראה לעמו שהוא ניצח

ושוב אני לא חושב שכל מחיר שווה גופות
על חייל בחיים עוד יש טעם לדבר אבל על גופה? מילה אסירים רגילים אבל עם דם על הידים?? ועוד רוצח סידרתי כזה שבטוח שיחזור לרצוח? ועוד שזה גורם לחיזוק רציני במצבו הפוליטי של נסראללה?
לא חושב.
שמע המצב של נסראללה בלבנון לא כל כך רע. תחשוב שהחיזבאללה שולטים שם והמתנגדים שלהם נרצחים.
ישראל חייבת להחזיר כל חייל שהיא שלחה למלחמה, גם אם הוא חוזר בארון. ישראל חייבת את זה להורים שלו, שיהיה להם את מי לקבור. בכל מחיר לא משנה מה.
אם הם באמת מחזירים רוצחים עם דם על הידיים, תאמין לי שהצבא שלנו יכול בלי בעיה ללכוד אותו שוב פעם או פשוט לפוצץ אותו. ישראל מוכיחה כל פעם מחדש כמה הזרוע שלה ארוכה וכמה היא יכולה להגיע לכל מקום שהיא רק תרצה מבלי שאף אחד ידע על כך.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 4ior צפה בהודעה
למה בדיוק אתם חושבים שהזקן הזה יחזור לרצוח?
הוא הזיע כמו חמור רק מלעמוד שם על הבמה..

בקשר למה שרון אמר אני לא מסכים בקשר ללהפציץ..
אף מנהיג לא היה מעז להפציץ וגם אם היינו מפציצים זה היה עושה לנו נזק שיהרוס לנו את התדמית של הנורמלים באזור הזה. אנחנו כל הזמן רוצים לשמור על התדמית הזאת והפצצה כזאת היא דבר לא מוסרי ודבר שאסור לעשות.
אף מנהיג לא היה מעז להפציץ כי אין להם אומץ. פשוט מאוד. המנהיגים שלנו חסרי עמוד שידרה.
מי תאכלס זה שתוקף? צהל. למה צהל נועד? בשביל להגן על המדינה.
לתקוף זה מוסרי מתי שמנסים לתקוף אותך. אין סיבה שישראל תעמוד עם ידיים מחובקות ולא תעשה דבר!