View Single Post
ישן 22-10-05, 12:05   # 38
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי V00d00
אתה מנסה להצדיק את בני אבל אתה לא תצליח.
בני הוא לא מישהו שיקבע אם זה חוקי או לא חוקי. סה"כ, אנחנו אחוז קטן מקהילת הNon-Steam הענקית. אני לא מפיץ כלום, כמו שראית אין לנו ווארז יותר באתר וגם מה שהיה זה לא ווארז.
אין מה להשוות בכלל את הקטע של חולצה לSTEAM. הרצת שרתים היא חינמית לגמרי, אז על זה בכלל אין מה לדבר.
בני יכול להיות בקשרים מפה עד מילניום הבא, אבל ישאר 99% מהקהילה הNon-Steam שהוא יצטרך לעצור. ואם זה באמת יזיז לValve ש1% מקהילת הNon-Steam הענקית - מה שאני לא מאמין שיקרה, הם היו עושים משהו מזמן וגם בני הוא 0.0000000000000000000000000000000000001% בשביל Valve, ככה אני לא מאמין שהם ישימו עליו משהו, ואל תשחק אותה עם ה"מקורות סמויים".
אין טעם להיכנס לוויכוח הזה שוב.
עוד משהו?

עצוב מאד ש"מנהל קהילת CZ הישראלית" תומך בפיראטיות של המשחק.

אני לא מבין האם אתה מיתמם בהודעות שלך או שאתה באמת חושב כך, אבל בכל מקרה - גם אם הרצת שרת משחק הינה חוקית, פריצה של אותו שרת איננה חוקית.

אם התוכנות שהצעת להורדה באתר שלך היו חוקיות, למה הורדת אותן?

שוב - אף אחד לא אמר שהרצת שרתים כרוכה בתשלום, אבל פריצה של שרת ומכירה של תוכנה גנובה היא לא חוקית. פשוט לא יעזור כל מה שתגיד בנושא. ואם אתה כ"כ בטוח, אולי תביא הודעה רשמית מ VALVE שמאשרת להריץ שרתים שעוקפים את רשת ה STEAM?

אתה הרי בטוח שזה חוקי, לא?

ישנם עסקים שמרוויחים כסף ממכירה של מוצרים גנובים, אתם מנסים להציג את הנושא כאילו אנחנו לא בסדר (למה בדיוק?) - כשאין לך בעיה עם חברות שמרוויחות כסף ממכירה של מוצרים לא חוקיים.
  Reply With Quote