View Single Post
ישן 14-10-05, 19:27   # 5
Virtual NET
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Virtual NET לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי snow
לדעתי אתה לא צודק
אם תסתכל על זה ככה
כמה מתכנתים שאתם בקהילה מאוד אוהבים מתכנתים ב Php? כמעט כולם! בעיקר למה הם מתכנתים רק ב Php? כי הלקוחות רוצים שירות אחסון זול וגם יש להם איפו לאחסן את האתר בזול
למה אין הרבה מתכנתי Asp בקהילה כי אין לקוחות אף אחד לא רוצה לקנות אחסון יקר ולכן גם אף אחד אפילו לא לומד את השפה למראות שasp Net היא הרבה יותר חזקה מ Php!

ד"א גם לדעתי מנהלים שישיקעו סכום גדול יותר ויקנו שרתי WIN יתיחסו יותר ברצינות חברה שלהם
סיבה נכונה בחלקה, רוב הקהילה מעדיפה את PHP מכיוון שהיא יותר נוחה, יש יותר תמיכה, חינמית, קוד פתוח ומתעדכנת וממשיכה להתקדם.

בנוגע לטענה שלך - בראש ובראשונה, ווינדוס כיום עולה 5000 ש"ח (לפי מה שאני יודע), בניגוד ללינוקס שהיא מערכת הפעלה חינמית (מלבד RedHat, שגם לה יש גירסאות חינמיות), החזקת שרת ווינדוס תחזוקו וכל שאר הדברים שמסביב עולים כסף, והרבה.
העסק צריך להכניס כמו שהוא מוציא, אם הוא לא יעשה את זה אז אפשר להגיד שהעסק לא מוצלח, זוהי רק אחת מהסיבות שאיחסון על גבי שרתים מבוססים ווינדוס הוא יקר, אם תפנה לאסף מסייטים או לאלעד שמתמחים בווינדוס, במיוחד אלעד שעובד עם ווינדוס כמתנת מנוסה אני בטוח שהם יסבירו לך הרבה יותר מפורט ממה שאני הסברתי, הידע שלי הוא בסיסי, מצטער אם אני מטעה פה במשהו.. תקנו אותי :]
  Reply With Quote