View Single Post
ישן 23-12-11, 02:32   # 11
georgyp
חבר בקהילה

מיני פרופיל

georgyp לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NetanelEdri צפה בהודעה
כל מה שצריך כדי להתחיל לבנות אתר כלשהו ?
יצא לך לעיין בפריימוורקים אמיתיים ? אם כן איפה קיים אצלך:
מודל MVC , עבודה מול מספר דרייברים של מסדי נתונים (בכלל עבודה מול מסד בצורה רצינית) , דיבאגר , עבודה מול שפות , עבודה מול קבצים , קונפיגורציה , עבודה עם AJAX \ קידודים שונים , HELPERS מסוגים כאלה ואחרים , יצירת אפליקציות

ובאמת בלי שתיפגע , 300 + שורות זה לא קובץ אחד בפרימוורק נורמלי , אבל לא מספר השורות מפריע לי בעבודה שלך אלא זה שהיא לא מספקת ולא יכולה להיקרא פריימוורק.

אתה חושב שבאתי במטרה לפגוע , אני באתי במטרה להראות לך שיש לך על מה לעבוד ושזה עדיין לא פריימוורק.
לדעתי כל מה שציינת פה לא נחוץ לפרמוורק, בדגש על MVC שזולל משאבים.
באופן עקרוני עם הפרמוורק שלי אתה יכול בקלות ליצור כל אתר, אפילו אתר פשוט גם אם אין לך ידע ב PHP.

לצורך הדוגמה, כדי ליצור דף "אודות" לדוגמה, אתה פשוט צריך לשכפל את הקובץ RESOURCE/INDEX.PHP לאותה התיקיה, ולשנות לקובץ את השם ל- about.php.
כעת כל מה שנותר לך לעשות זה לערוך את התוכן של הדף ולהגדיר בו את התגי מטא (TITLE).
וכל זה נעשה באותו הקובץ about.php
כדי לגשת ולראות את התוכן בדף הזה, הכתובת תיהיה: domain.co.il/?about
עכשיו מה שמדליק זה שאתה בקלות יכול להגדיר שהכתובת תיהיה domain.co.il/אודות/ או domain.co.il/about/
ואת זה אתה עושה דרך הקובץ config.php

זה רק קמצוץ מהאפשרויות שהמערכת בסיס הזאת מאפשרת, שוב, זה אולי נראה מערכת פשוטה אבל היא בנויה בסדר שמאוד קל להבנה, מאוד נוח, מאוד מסודר, וכו'... והכי חשוב זה שאין פה OOP.
  Reply With Quote