View Single Post
ישן 04-06-13, 18:49   # 41
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
בתקופה האחרונה הרגשתי שהאתר פה קצת מתדרדר ברמה,
ולכן החלטתי לבקר קצת בפורום "ביקורות אתרים" על מנת לרענן את הזיכרון בכל מיני אתרים שעלו פה בעבר.
בתחילת שנת 2013 עלו פה כל מיני אתרים מיוחדים עם קונספט ייחודי (ואפילו אחד שגייס 1.6 מיליון דולר לטובתו וצובר תאוצה אדירה - meetey).

במקום אלה, לאחרונה אני רואה פה רק אתרים מאוסים שאבד עליהם הקלח מזמן דוגמת אתרי הורדת שירים מיוטיוב, סטטוסים לפייסבוק וכד'. כל אחד פותח אתר חדש כזה ומנסה להיאבק בנישה שניצלו אותה עד הסוף ושגם ככה אין בה כמעט כסף.

איפה היצירתיות חבר'ה? האתר הזה מבורך, יש פה מאות בני נוער צעירים שרוצים ליצור, לחדש ולרענן - מלח הארץ. באמת. אבל לא יודע ממה זה נובע, הרמה התדרדרה.

המטרה היא לא לפתוח אתר אינטרנט בשביל לפתוח אותו. לפני שאתם פותחים אתר אתם חייבים לחשוב על רעיונות חדשניים, לרענן את האינטרנט ושבן אדם שיבוא וייכנס לתצוגה של האתר שלכם אחרי שהוא באוויר - יגיד וואו.

אני לא מתיימר לומר שאני הבן אדם הכי יצירתי פה, אבל הייתי מאוד שמח לקבל השראה מאתרים קצת יותר יצירתיים שישיבו לפה גם את רוח הפעילות המרובה הרבה יותר ששררה פה בעבר.

- פוסט התעוררות, זה הכול. -

בהצלחה.
מסכים בכל מילה שרשמת , אנשים תתחילו לחשוב על רעיונות ייחודים . הגיע הזמן לעשות קצת שינוי משלכם ..

* בתור אחד שעובד על פרויקט חדש וייחודי - אני חייב לציין שעד שלא החלטתי שאני מקים משהו גדול וייחודי משלי . לא ידעתי את רמת הקושי בדבר .

מקווה לראות בקרוב רעיונות ייחודים חדשים באתר ...בהצלחה!
  Reply With Quote