View Single Post
ישן 26-08-07, 21:47   # 12
X-T
חבר וותיק

מיני פרופיל

X-T לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter צפה בהודעה
כרגע התהליך לא מתוארך. משמע אין תאריך יעד לכל דבר שיקרה.
אבל זה יקרה בשבועות הקרובים כמו שנכתב פה.
אם אתה מתכוון להרשם בשבוע הקרוב אין לך מה לדאוג.

שמע, גם אני הייתי בקהילה כמשתמש בתקופה של יאיר, בוא לא נסתכל אחורה.
הקהילה השתנתה ברובה, הגיעו אנשים חדשים ושונים, צריך לעבוד עם מי שיש עכשיו ולראות איך אנחנו משפרים את הקהילה.
אין מנהל שנמצא בצוות שמחפף בניהול של הפורום שלו. אנחנו עובדים לפי החוקים ובמידה ויש מישהו שעבד לא כראוי, אם אנחנו רואים את זה אנחנו מעירים לו ומגיעים להבנה לראות למה זה קרה ושלא יקרה בשנית, או שמשתמשים מעירים לנו ואנחנו מטפלים בנושא.
תודה על התמיכה, זה חשוב שהקהילה תתמוך בצעד הזה ובגלל זה הכרזנו על הנושא לפני שהתהליך מתחיל.

כן. ברגע שהתהליך עצמו יצא לפועל כל חיפוש של "דרושים" / "חסויות" ללא תמורה הוא לא אפשרי.
איך תדעו שכבר אי אפשר? פורום חינאמים לא יהיה קיים, במקום יהיו חוקים חדשים בפורום מסחר.

לא אמרתי שאינכם עושים את עבודתכם כראוי אך אני מאמין כי הדרך הטובה ביותר להחזיק קהילה איכותית זה להגביר את המנהלים, שלא יתעלמו ולא ידלגו הלאה, חלקו אזהרות חופשי(כמובן לפי מידת הצורך), נעלתם דיון שהידרדר? חלקו אזהרות לפותח הדיון ולמשתתפים בו, אל תקלו ראש, כמו שציינתי, תהיו קשוחים ובסוף כל העבודה הקשה תשתלם לכם, ולנו(הקהילה),

אני סבור בכך שכל מי שנימצא בקהילה הזאת מודע ליחס ולזילזול בין המשתמשים פה, כל אחד אוכל פה את השני כמו אני לא יודע מה, במקום שתהיה פה העדה, פירגון ותמיכה בין חברי הפורום,

בהצלחה!