View Single Post
ישן 12-07-06, 02:07   # 6
Rothem
Permanently Banned

מיני פרופיל

Rothem לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eur2
השאלה שלך זה כמו, "חלום של חבר שלי", או "בעיה של חבר שלי", זאת כמובן למבינים מה אני מדבר.

"החבר שלך" מעוניין לפתוח "חברת איחסון" כמו חצי מהאנשים שמבקרים בהוסטס, ו"החבר שלך" מעוניין שכל האנשים הנחמדים בפורום יסבירו לך את השלבים לפתיחת חברת איחסון.

אם אני לא טועה לפני משהו דומה לחצי שנה, משתמש פתח כאן מדריך לפתיחת חברת איחסון היה האמת מעט משעשע...

בכל אופן לעיניין שלך, כמו "שחבר שלך" מעוניין לפתוח חברה לאיחסון אתרים לא מומלץ לו לפתוח, אם "הוא" זקוק לידע בסיסי של כמעט כל משתמש רשת בדור הזה קצת שולט.
האנשים שכן כדאי להם לפתוח חברה לאיחסון אתרים אלו אנשים שבעלי ממון נחמד ומסוגלים לעמוד על הרגליים בתקופות הצינון (ההתחלה), או אנשים בעלי ניסיון נרחב בתחום אבטחת המידע, או תיכנון ותיכנות אפליקציות רשת ודברים מהסוג הזה או שניהם.

זאת לפחות דעתי.

לשאלות שלך, ניקו בקצרה ענה לך אבל אני ירחיב על מה שהוא לא ענה:
מיני יעודי, (רק לידע כללי הכינוי נכנס רק בארץ, לא מצאתי שום מדינה בעולם שמשתמשת בכינוי דומה). זהו מערכת VPS, שמותקנת על שרת ויוצרת מספר שרתים עצמיים, אלו הם יחודיים זה מזו ויכולים לתפקד בו זמנית עם מערכות ותכנים שונים. כמובן שיש צורך בזאת גם לתחזק כל מערכת בנפרד וכן את המערכת המרכזית על השרת המרכזי. כל שרת נפרד בשרת המרכזי מחזיק בחלק ממשאביו של השרת המרכזי כפי שמוגדר לו על ידי מנהל השרת. לציון אחרון VPS יחסית קשה יותר לתיחזוק מאשר שרת מלא וזאת מניסיון.

יש הבדלים מהותיים בין וינדוס ללינוקס, בכל תחום אפשרי כמעט, מדובר על מערכות שונות לחלוטין בעלי מבנה שונה לחלוטין.
מה שניקו הסביר זה התמצית שמתקשרת לחברות או עסקי איחסון למיניהם.
במידה ואתה הולך להשתמש בפונקציות של ASP, או MS-SQL או תוספות של מיקרוסופט, יש לך צורך להתקין על השרת שלך פלטפורמת וינדוס אחרת אתה יכול לשים בשמחה לינוקס או יוניקס.
רק לידע כללי מרבית הפצות הלינוקס הינם חינמיות אולם ישנם גרסאות בתשלום.
בעוד שפלטפורמת וינדוס עולה כסף, (רכישת רשיון) וכדומה.

בהצלחה.
יבגני
יבגני?
אמרתה נחמד?
תמצא תמדריך בחיית
בבקשהההההההההההה ותן פה לינק או בהודעה פרטית.
  Reply With Quote