View Single Post
ישן 18-02-12, 22:52   # 25
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

למרות שאני מסכים ברוב מוחלט של העמדה שלך בכל הקשור לנושא הזה, אני חושב שיש דברים שלא קונים בכסף.
זה שמישהו צריך להיות אנושי ואכפתי מכך שאתה משלם לו כסף אמור להיות מובן מאליו.

אני לא אשלם יותר לבעל מקצוע כלשהו, שהוא גרוע במה שהוא עושה, אבל הדיבור והיחס שלו מתעלים על עצמם.
זה שהוא בן אדם עם אישיות טובה לא אומר שהוא יחרוג לטובה ממה שהוא התבקש לעשות.למעשה הוא כנראה לא יספק לי את העבודה. אז לאן התקדמנו, אם בכלל?

זה לא דבר שהוא נתון.. זה דבר סטנדרטי והגיוני מכל כיוון שתסתכל על זה

NetanelEdri צריך להבין שגם אם הוא יספק לך מוצר סופי באיכות גבוהה בעוד שבוע או פחות, הרושם שלך לגביו לא ישתנה
אך מסתבר ששום דבר שנגיד לא ישנה זאת.. אנשים ממשיכים לכתוב "תחכה. למה להגיד סתם? אולי הוא כן יספיק?" כשהם לא מבינים על מה אנחנו מדברים.

הזוית ראיה כאן בין הצדדים רחוקה שנות אור.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dordahan צפה בהודעה
טרופיקס , אני לא בקשתי עדכון יום יומי ממנו
אני בקשתי לדעת איפה אני עומד , לפחות לקבל את המענה הבסיסי שאני צריך לקבל כלקוח , אני לא משלם כסף לחינם , הכסף הוא לא אך ורק לעבודה טכנית אלא גם על השירות שצריך להיות באיכות טובה כמו העבודה.
זה שהוא בן אדם ויש לו חיים וזה אני מקבל את זה
אבל 3 שבועות לסנן ולא לענות לאחר קבלת התשלום לחשבון בנק שלו אז פתאום מתחילים החיים שלו , אבל לפני שהתשלום יתקבל הוא יכל שנייה אחת לשים את החיים בצד ולהתקשר לשאול '' מה קורה עם הכסף ? עם העברת תשלום ? " , אבל להתקשר לעדכן '' אני בטיול שנתי '' , לא הוא לא יכול שניה אחת לשים את החיים שלו בצד ולהתקשר להודיע , או אפילו לשלוח מסרון סמס ! הכי פשוט שיש.

Dribbble | ThemeForest

Last edited by trupix; 18-02-12 at 22:57..