View Single Post
ישן 04-08-14, 09:46   # 1
En-Solutions
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

עזרה דחופה - DIRECT ADMIN וסיסמאות

שלום לכולם,
הייתי מאוחסן תקופה ארוכה של כשנתיים בחברת שרתים ישראל, שנתיים שעברו יחסית ללא הרבה תקלות..
לאחרונה נתקלתי בהמון תקלות במיילים והחלטתי לעבור לחברה אחרת כי המיילים מאוד חשובים להתקשרות של העסקים שלי.. עשיתי גיבויים והעברתי את הנתונים לשרת חדש העברתי כתובות DNS והכל עבר כשורה..

מטיפשותי לא שיניתי את הסיסמא של הדיירקט אדמין וככל הנראה לשרתים ישראל הייתה את הסיסמא שלי (זו הייתה ההנחה הראשונית שלי), יום אחרי השרת אופס וכל הנתונים נמחקו...
שלחתי מייל מסודר לשרתים ישראל בשאלה האם יש סיכוי שזה הם מחקו בטעות והם כתבו לי שזה לא הם והם לא נוגעים בשרתים ללא אישור לקוחות.. שבכלל השרת כבר לא מאוחסן אצלהם...

חשבתי שזו אי הבנה או שקרה משהו והמשכתי כרגיל, איפסתי את השרת, הספק התקין לי דיירקט אדמין מחדש, העליתי את הגיבויים מחדש ושחזרתי את כל הנתונים...
יום אחרי אני קם בבוקר ומקבל מייל משרתים ישראל באיום לתביעה שאני משתמש ברשיון של הדיירקט אדמין שלהם, אני מעולם לא השתמשתי בדיירקט אדמין שלהם ומעולם לא הייתה לי גישה לדיירקט אדמין שלהם, הם גם שולחים לי תמונת מסך מהשרת שלי של הרשיון שלהם מה שאומר שהם הצליחו בדרך כלשהי אחרי שכבר שיניתי סיסמא להתחבר שוב לדיירקט אדמין החדש בשרת שלא שייך אליהם בכלל.....

אז לגבי הנושא של התביעה, זה לא ממש מטריד אותי כי אני לא עשיתי את זה ואמרתי להם שאני בודק מול הספק וכמובן הספק יחליף את הרשיון לדיירקט אדמין שלו שגם כאן אני משוכנע שהם התחברו לשרת שלי והשתילו את הרשיון שלהם כדי לשלוח לי את התלונה הזו...יש לי תיעוד לכל הדברים, להתכתבויות, למיילים וצילומי מסך וגם יש אחרי לא מעט עורכי דין ככה שתביעה לא מטרידה אותי אבל מה שכן מטריד אותי זה הדברים הבאים וכאן יש לי מספר שאלות בבקשה למי שמבין...

השאלות שלי אלייכם בבקשה:
1 - האם זה אפשרי שברגע שאני משחזר גיבוי של דיירקט אדמין משתמש אדמין הוא משחזר גם את הרשיון? לא נשמע הגיוני אבל אני רוצה להיות בטוח...
2 - יכול להיות שכשאוחסנתי אצלהם בשרת הם שתלו קובץ או איזשהו באג שיוכלו תמיד לקבל את הסיסמא שלי?

יש כאן מישהו שמומחה בזה ויכול לבדוק את הנושא?

תודה,
עידן
  Reply With Quote