View Single Post
ישן 09-10-05, 07:49   # 1
snow
חבר בקהילה

מיני פרופיל

snow לא מחובר  

לגבי חוקים הפורום [נערך והועבר].

http://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=715
היום ניכנסתי לפורום כשאני רואה פורום חדש ספציפית לחוקים OK ניכנסתי והכל התחלתי לקרוא אבל ממש זה כמו דיקטטורה!
תקראו את החוק הבא:
"4. חוקים ספציפיים לחברות אחסון וריסלרים:
א. בעוד שאין לנו שליטה על המחירים המפורסמים באתרים השונים, בפורום זה ספציפית, אין להציע הצעות הזולות מסכום של 25 ש"ח לחבילת לדומיין בודד. וכדי להבהיר את הנקודה, חבילת האחסון למשתמש בודד הזולה ביותר תהיה 25 ש"ח. הצעות זולות יותר יוסרו והחבר עשוי לאבד את זכאותו לפרסם שוב.
על מנת להבהיר את הנקודה: באתר הבית שלכם תוכלו לפרסם כל מחיר הנראה לכם. בפורום הוסטס תוכלו לפרסם רק חבילות אישיות המתחילות בסכום של 25 ש"ח ומעלה.

ב. בעוד שאין לנו שליטה על המחירים המפורסמים באתרים השונים, בפורום זה ספציפית, אין להציע הצעות הזולות מסכום של 90 ש"ח לחבילת ריסלר. וכדי להבהיר את הנקודה, חבילת האחסון לריסלר הזולה ביותר תהיה 90 ש"ח. הצעות זולות יותר יוסרו והחבר עשוי לאבד את זכאותו לפרסם שוב.
על מנת להבהיר את הנקודה: באתר הבית שלכם תוכלו לפרסם כל מחיר הנראה לכם. בפורום הוסטס תוכלו לפרסם רק חבילות ריסלר המתחילות בסכום של 90 ש"ח ומעלה."

זאת ממש כפיה על המחירים!

אח"כ תסתכלו על חוק החברות OK ניכנס חוק חדש לתוקף זה אומר שאסור לפרסם חברות חדשות כאן??
צריך להביא אישורים? על חוקיות החברה???

אח"כ החוקים על ביקורת חברות....
מותר לפרסם הודעה שם רק מי שבעל וותק של 15 יום?? מה אנחנו הופכים כאן לפורום כללי?
ואסור לפרסם ביקרות רעות ועימותים אם חברות אחרות? כאילו לדעתי זה המקום שבו הלקוחות יכולים להגיד אני לא מרוצה מהמנהל אני לא רוצה לקנות ממנו יותר וגם להזהיר משתמשים אחרים מה הוא עשה להם.... ככה שגם משתמשים אחרים יוכלו לראות את תמונת המצב....

נו באמת זה נישמע כאילו אוסרים כאן את כל מה שעושים פה....
מצמצמים את הפורום בגלל החוקים האלה אנשים פשוט יעזבו!
למה לעשות את זה אני לא מבין

נ.ב אם לחשוב על זה בעצם הנושא מתאים יותר לפורום הצעות שאלות ומשוב....
אז כמו שאמרתי "אני לא יודע אם זה המקום"

Last edited by snow; 09-10-05 at 07:52..
  Reply With Quote