View Single Post
ישן 16-07-08, 22:35   # 27
נריה
הוסטסניון

מיני פרופיל

נריה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Vitalist צפה בהודעה
רק משהו ממש תמים היה יכול להיות אופטימי....
זה היה אפילו מטומטם לחשוב שמשהו מהם נשאר חי.
כי זה הרי ברור שאם משהו היה חי אז חיזבאללה היו מודיעים על כך כדי ליצור לחץ גדול יותר וקבל תמורה טובה יותר.
במצב שכבר סוכם מה מביאים להם בלי מודעות מה אנחנו מקבלים כבר היה להם יותר שווה לרצוח את החיילים לפני שמחזירים כדי להגדיל את הניצחון שלהם (אבל כמובן הם לא באמת היו עושים את זה, אלא משאירים אותם בחיים ודורשים כמות בלי הגיונית של חיילים, כי ת'כלס אני לא חושב שבאמת ישנה משהו אם החזרת חייל כי הוא לא שווה כלום "מהבחינה המלחמתית", הם צוחקים ובזים לישראל על התנאים שהם מסכימים לבצע תמורת אדם בודד או במקרה זה גופות).

העסקה הזאת פשוט בזיונית ואני מתבייש בממשלה הזאת, זה עכשיו חזק עוד יותר את הרצון שלהם ואת חשיבות של חטיפת החיילים עבורם גם אם בצורת גופות.
חוץ מזה כל פעם הדרישות שלהם עולות ובעזרת המחיר הכבד של שחרור הגופות, פעם (אפילו בעניין שליט) נדרש לשחרר אלפים של טרוריסטים כולל כאלה עם דם על הידיים. ובסופו זה יגיע למחיר שישראל פה לא תוכל לשאת.

תקחו בחשבון אחוז "מוכבד" מהטרוריסטים שאנחנו משחררים חוזרים לעסוק בטרור ונשלם בעתיד על השחרור של החיילים (במקרה זה בכלל גופות) בעוד הרוגים, עוד פצועים, עוד נכים.
שלא לדבר שכל עסקה כזאת מחזקת את ארגוני הטרור והתמיכה של התושבים בהם. זה משכנע גם אנשים שלא תמכו אולי עד כה בטרור שזה הדרך הטובה ביותר

ד.א היום הייתי באוניברסיטת חיפה (אני לומד שם) איזה חגיגה עשו ערבים לרגל שחרור קונטאר ושאר הטרוריסטים. פשוט בושה. מלא חארות הסתובבו לבושים ב"צבעים של פלסטין" (לאומניים) וגם הקומוניסטים (עם חולצות אדומות עם תמונה של צ'ה גיוורה) צהלו והייתה שם עוד מפלגה שלהם לפי מה שהבנתי......
היה ממש מצחיק להתסכל אליהם ובאותו זמן גם ממש עצוב ומעצבן.....
מסכים לחלוטין
  Reply With Quote