View Single Post
ישן 12-11-13, 21:57   # 4
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי amit_avital צפה בהודעה
התואר הזה יתן לך סיכוי גדול יותר להצלחה.
בוגרי מדעי המחשב משתלבים בתעשיית ההייטק הישראלית (אפשר להשתלב גם בלי תואר , אבל זה קשה יותר ומעמד איש הייטק בלי תואר נמוך יותר ,והאמן לי אתה לא רוצה להשאר בודק תוכנה עד הפנסייה)
בנוסף לזה תוכל להתקדם ובגיל 40 להיות מנכ"ל וכו אבל זה תלוי רק בכישורים שלך וגם בקשרים כמובן .
שוב,להיות מנכ"ל של חברת בניית אתרים או חברה שבונה תוכנות או משחקים זה לא השאיפה,אומנם זה קידום ואחלה כסף אבל לא קידמת כלום בעולם...

ציטוט:
נכתב במקור על ידי netanel83 צפה בהודעה
מה שכתבת פה נכון לכל מקצוע בחיים (אולי למעט רופאים).
אז קמת בבוקר וחתמת על כמה מסמכים בתור עו"ד או שהגשת דו"ח הכנסות בתור רו"ח או שבדקת אפשרויות משכנתא ויעוץ השקעות בתור כלכלן.
אנשים שבאמת משנים את העולם הם אחוז מזערי ביותר מהאנשים שלמדו מקצוע כזה או אחר, מדעי המחשב הוא מקצוע מצוין בלי קשר.
סטיב ג'ובס או ביל גייטס לא גדלים כל יום ולא כל שנה, בשביל להיות חוקר או מדען בתחום מסויים זה מן הסתם מצריך הרבה מעבר לתואר ראשון.
ואם כבר דברת על מתכנת PHP גם בתור אחד כזה ניתן לשנות את העולם ואפילו בלי תואר,תשאל את מרק צוקרברג הוא יאמר לך .
ד"א אני בעצמי שוקל תואר ניהול עם התמחות במדעי המחשב בפתוחה.
בהצלחה בכל דרך שתיהיה.
השאיפה היא לא לשנות את העולם...
ואגב מרק הוא לא אחד מהשאיפות שלי..אומנם הוא בנה את הפייסבוק אבל לדעתי פייסבוק רק הרסה את העולם ואת התקשורת בין האנשים(אבל זה לא הדיון כאן)...
ברור שעו"ד וכו' ירגישו ככה...
מה שאני שואל זה האם דרך מדעי המחשב אפשר להגיע לתפקידים "משמעותיים" כמו פיתוח דברים לרפואה,לביטחון...אומנם לא לשנות את העולם אבל לתרוםלעולם בצורה כזאת או אחרת
להיות מנהל של חברת בניית אתרים זה אומנם כסף טוב אבל ,בעיני, לא עשית שום דבר משמעותי בחיים
  Reply With Quote