View Single Post
ישן 08-09-15, 08:48   # 9
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tyler צפה בהודעה
שמע אחי, אין איזה "מחקר" או עמוד שקובע מי המכללות המובילות בארץ בX.
כמו שאין מי שיגיד לך "הטכניון ב100% מעביר לימודים יותר גבוהים ומכשיר יותר מהנדסים מצליחים מאשר בן גוריון/תל אביב בתחום Y"

ההוואי הכללי שיש ותמיד היה, הוא שאחרי האוניברסיטאות, בראודה היא המכללה שמציעה את מסלול הנדסת תוכנה הכי מוביל מבין המכללות.
אני גר בצפון אז אולי אני משוחד ולא מכיר את האנשים הנכונים, אבל כמעט כל מהנדס (אלקטרוניקה, חשמל או תוכנה) מצליח (=עובד בחברה נחשבת ובכירה כדוגמת אינטל, IBM וכו') שאני מכיר מהאיזור, ממליץ על בראודה(רק במידה ואתה לא מתאים לאוניברסיטה) ו/או למד בעצמו בבראודה תואר ראשון או שני.

גם לפי תכנית הלימודים, אתה יכול לראות שמה שיש ב"מכללה למנהל" לדוגמא:
א. היא מציעה מסלול להנדסאי תוכנה ולא לתואר ראשון בהנדסת תוכנה
ב. רק לפי תנאי הקבלה אפשר לקבוע את הרמה, אם בבראודה מבקשים מינימום 4 יח"ל מתמטיקה בציון 80/85, וחלק כמותי 110 בפסיכומטרי, וב"מכללה למנהל" מבקשים :
12 שנות לימוד, בגרות מלאה, וציון חיובי ב3 מקצועות: מתמטיקה, אנגלית ועברית(wtf), אז אפשר להבין את ההבדל לבד.

יצאתי איש מכירות של בראודה בלי לשים לב בכלל, ואני אפילו לא לומד שם.
אז בתור מישהו שגם למד באחת המכללות שציינתי וגם יש לו מספר חברים שלמדו הנדסת תוכנה במספר אוניברסיטאות ומכללות אני יכול להגיד לך שאתה לגמרי טועה (אולי היא המובילה בתחום בצפון).

במכללה למנהל התכוונתי למדעי המחשב ובלי קשר התנאים יהיו אולי קלים יותר בגלל שזאת מכללה פרטית בניגוד לבראודה אבל בכל מקרה הרמה גם גבוהה (לא למדתי שם אבל זה מה שהבנתי).

אני לא אומר שבראודה היא לא מכללה טובה, אני רק אומר שזה לא נכון להגיד שהיא המכללה המובילה.
  Reply With Quote