View Single Post
ישן 27-07-12, 17:30   # 13
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BuildDream צפה בהודעה
אם אתה מעוניין לעבוד עם בנאדם שלפי מה שאתה אומר "חצי הגון" - שיהיה לך בהצלחה

גם אני כשעבדתי איתו קיבלתי תמונות של הכסף שלי (קיבלתי תמונה של שטרות בתוך מעטפה - "זה הכסף שאני חייב לך" - ממש צחוק מעבודה..) אבל לי אישית תמונה לא כ"כ עוזרת אני מעדיף את זה בחשבון בנק.

אם בנאדם בא ואומר לי "תקשיב יש לי בעיה, תן לי שבוע שבועיים ואני אפקיד לך את הכסף" אז בכיף, אני אתן לו כמה שיצטרך. ואני בטוח שגם אחרים היו מבינים אם הייתה בעיה קטנה. אבל לשמוע שקרים כאלה (חוקי הזויים של "בנק ישראל") זה עובר גבול..

ומה הקטע? שהוא קיבל מהלקוח פי 2 מהתשלום שהוא חייב לי והלקוח לא עיכב את התשלום, וידאתי את זה. ככה שלהעביר לי את החלק שלי לא אמורה להיות בעיה.

אני גם פניתי ללקוח שאליאור תיווך ביננו (בלי ידיעה של אליאור, שניסה להסתיר שזאת עסקת תיווך) ומסתבר שללקוח אליאור אמר שהוא זה שעושה את התכנות לאתר שלו ושיקר גם לו.

וזה לא נגמר כאן - אחר כך בפורום אליאור טוען "אני בעל המקצוע" - הוא זה שמתכנת ומעצב אצלו בעסק, ואז עוברים על רשימת העבודות שהוא מפרסם בתחילת אותו הנושא - לא הוא עשה אותן.
זה נשמע ממש לא טוב.
שקר מוביל לעוד שקר ובסוף לא יוצאים מזה.
מפתיע שלא קיבלנו תגובה מאותו ה"מתכנת"

ציטוט:
נכתב במקור על ידי OmerC צפה בהודעה
אני לא מכיר אותו ולא רוצה להטעות אבל כשבעל עסק מעסיק אדם כמוך ואתה זה שעושה את העבודה, יש לו את הזכות המוחלטת לשים את העבודה באתר כעבודה שנעשתה על ידי החברה.

בכל אופן, אני אשמח לשמוע את הצד שלו בנושא.
אבל אין לו את הזכות לקחת קרדיט על עבודה שהוא לא עשה ( = לומר שהוא ביצע למרות שזה לא הוא)

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BuildDream צפה בהודעה
הוא לא "העסיק" אותי (אם הוא טוען אחרת אני אשמח לראות תלוש משכורת)

הוא פנה אליי לקבלת עבודה, קיבל את העבודה ממני (ואני הוצאתי לו קבלה כמובן).

והוא גם טוען שהוא "איש המקצוע" שעושה את העבודות בעסק, אני בספק אם יש לו ידע בכלל בנושא
בדיוק הנושא, בתור פרילאנסר יצא לי גם לעבוד מול חברות ולא הייתה בעיה לשים את הקרדיט שלי (לוגו) ואת ה META המתאים.
אני לא מבין מה הלך פה ולמה אבל זה נשמע מסריח מאוד.
כאילו שהוא "הולך על הגב שלך".
אתה עושה את העבודה השחורה, הוא עושה רווח נקי בלי לעבוד ואז לוקח את כל הקרדיט.
עבד לו יפה עד שהבועה התפוצצה.