View Single Post
ישן 15-10-05, 20:17   # 23
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי snow
לגבי התענה הראשונה נכון יש ביקוש ענק אבל להייטק לא לפריילנסינג... ז"א שילד כמוני או כמוך בלי תואר מוכר וניסיון של שנה שנתיים שלוש לא יקחו...
לא יודע מה איתך, לי יש ניסיון של 3 שנים ומעלה ואני מגיע עם קבלות.
לוקחים אותי, אני לא דואג מזה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי snow
אני מדבר איתך עכשיו על ילדים \ אנשים מבוגרים שפונים אלי לבניית מערכות או התיכנות ה PSD שלהם ולא מעוניינים לקחת מתכנת שיבקש 10K לחודש עבודה ויתן לו פרוייקט ברמה גבוה מאוד אלה מחפשים ילדים שרוצים להרווח כמו רובינו כאן שאין להם השכלה אקדמאית אבל יש ידע ובהנחה שהם יעשו את מה שהם רוצים הם מעדיפים לשלם אולי 1000 ולקבל מוצר שבעיניהם שווה
ילדים, אני בספק אם יוציאו לך 10K או אפילו 3K לבניית מערכת כלשהי.
באשר למבוגרים, תלוי מי ומה, יש כאלו שישלמו טוב מאוד לקבלת פרוייקט מושלם..

אם יחסכו בזה וילכו אל חובבן, לתקן את הנזקים האלו יעלה הרבה יותר

ציטוט:
נכתב במקור על ידי snow
תענה 3 לא אמרתי שיתנו תחזוק חינם אבל נידמה לי שגם הילידים שאין להם ניסיון רב יוכלו לתחזק איכשהו את השרת שלהם האחרי הכל זה הסביבה הנוחה ביותר בשבילם WINDOWS
אני לא בטוח בזה.
לא מדובר רק על התקנת תוכנה או שתיים, לחיצה NEXT NEXT ולבסוף FINISH. זה דורש הרבה מעבר לזה וידע באבטחת מידע ורשתות.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי snow
תענה 4
נכון אם אתה רוצה להשקיע ואתה בטוח בעסק אבל אם אתה לא רוצה? מה קורה אז?
אז אתה משכיר שרת P4 ב 550 שח לחודש בערך
לוקח רישיון ב 250 שח לחודש או יותר נכון 50$
רכיבים רובם אתה יכול להשתמש באלה שקיים והולכים יחד אם הרישיון ....
רישיונות מס אקסס וSQL כמו רוב החברות מי שצריך משלם + וזה יכסה את הרישיון החודשי....
FW החברה המארחת...
תחזוק לבד...
אין לך רכיבים שמגיעים עם הרישיון. יותר נכון לומר שיש לך רכיבים שמותקנים כבר על ה windows והם כאלו בסיסים ואיך להגיד את זה.. "פשוטים" שכמעט ולא משתמשים בהם (לא מדבר כרגע על xmlHTTP וכו' אלא על אובייקטים לשליחת דוא"ל, טיפול בקבצים, תמונות)

תמיכה ב Access זה דבר בסיסי.
באשר ל SQL SERV, אתה לא יכול לקנות רישיון רק לכלי עצמו (וגם פה יש כל מיני רמות) ולא פר מסד.
אני לא חושב שכל חברה מארחת נותנת לך FW חומרה.

תוסיף למחיר אנטי וירוס על השרת, פתרונות לסינון ספאם וכו'..
ציטוט:
נכתב במקור על ידי snow
בכל מיקרה דיברתי אם מנהל וינר סרב והוא קצת הסביר לי על הפאנל וזה די הסביר לי על הכל (הרישיון פאנל הוא למספר הדומיינים הרשומים על הפאנל)
בכל מיקרה אם אפשר יהיה לספק את האחסון ללא פאנל לדעתי המחירים אמורים להיות בהרבה יותר קטנים
ואז בכל פיפס קטן כמו פתיחת סאב דומיין, מייל, הרשאות כתיבה - יטרידו אותך טלפונית?
יש חברות גדולות שעושות את זה, למשל agate.