View Single Post
ישן 31-07-09, 01:25   # 7
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי נריה צפה בהודעה
לפי דעתי הפורום כאן ברמה די טובה,
יש כאן בעלי חברות הוסטינג ברמה גבוהה(כמובן שיש גם כ אלה שפחות) ושאר השירותים,מעצבים מתכנתים ואפילו כמה מקדמים אתרים טובים ,ואני אומר הכל מידיעה,
ככה שברגע שאדם מחפש כאן שירות כלשהו שקשור לאינטרנט הוא מקבל אותו ממגוון רחב של אנשים

הבעיה זה הכניסה של ה"ילדים" ואני לא מדבר על ילד לפי גיל,כי יש כאן מספר משתמשים שקטנים בגיל אבל ברמה הם ברמה טובה.
יש כאן מספר משתמשים שהמנהלים מודעים אליהם שמעוררים כל הזמן פרובוקציות אם זה בדיונים פוליטים מיותרים(יש כאן אחלה דיונים אבל יש תמיד את האלה שסתם אומרים דברים חסרי טעם) ואם זה סתם בתקיפת אנשים.
לדעתי צריך יד יותר נוקשה כלפי האנשים האלה(שההנהלה די מודעת אליהם) על מנת שהמשתמשים שכבר כאן יהיו ברמה טובה

כמובן מבחינת ההנהלה אני רואה כאן ,ואני גם די וותיק, אחלה של מנהל פקחים וראשיים שנותנים הרבה לאתר כאן

אני יודע על מי אתה רומז, אותו המשתמש הוזהר שאם ימשיך הוא יושעה.
חוץ מזה, אנחנו בכלל נגד דיונים פוליטיים בפורום שלנו, אנחנו בכלל לא מתעסקים עם זה.
אנשים באים לפה לעשות עסקים נטו ולא להתעסק בעניינים של ביבי.

אני שמח לראות משתמשים שבכל זאת חושבים שהרמה פה גבוהה, אם כי תמיד אפשר גבוה יותר.
כרגע אנחנו בתקופת קיץ וזו תקופה קצת בעיתיית כי חלקנו יוצאים לחופשות, עובדים הרבה שעות ביום או בצבא, אבל אנחנו תמיד משתדלים לתת את מלא תשומת הלב.