View Single Post
ישן 15-10-05, 13:36   # 19
snow
חבר בקהילה

מיני פרופיל

snow לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SITEAM
אם כבר בדוגמא שנתת, ובהסתמך על סיפורים ששמעתי על גודדי - זו בדיוק הסיבה שהשרת שלהם לא זז (ושוב, זה לפי סיפורים. לא התנסיתי ואני גם לא אתנסה) - בדיוק בגלל שהם העמיסו עליו לקוחות שמצא חן בעיניהם לשלם רק 15 ש"ח לחודש והיום מקללים את הרגע הזה...
עכשיו בוא ניקח את הדוגמא של גלעד - אמרת 70 ש"ח נכון? מה-70 האלה תוריד 16.5% מע"מ ועוד משהו כמו 5% מקדמה למס הכנסה - כמה נשאר? בחשבון גם מאוד - 55 ש"ח.
זה מה שאתה כלקוח שווה לגלעד לפני הוצאות על השרת, לתומכים, טלפון, זמן שתצרוך על תמיכה...
אתה לא חושב שזה שווה לך? לך תארח בחברה שגובה 15 ש"ח לאותה חבילה, הבעלים שלה לא מרוויח ממך כלום ולכן גם לא יהיה אכפת לא שהאתר שלך לא עובד.

אתה פשוט מתעקש לא לראות את כל התמונה, אז יש לי הצעה בשבילך - לך תוציא את ההשקעה הראשונית על שרת Win תתחיל למכור חבילות איחסון ותיווכח שכל התפיסה שלך בנושא מעוותת.
או לחילופין, תמצא חברה שגובה 15 ש"ח על חבילה, תהפוך ללקוח שלה ואני מקווה בשבילך שלא תזרוק סתם כסף.
OK הבנתי בכל מיקרה אז יוצא נישאר לו רווח 40 שח עדיין אפשר יהיה קצת להנמוך את זה נניח ל 20 (רוב חברות האחסון לינוקס כיום מרווחות סכום זה על חבילה כפולה + הוצאות מעמ + הוצעות שרת....)

אבל בעצם אם לחשוב על זה 50 שח +- זה עדיין קצת הרבה
עריכה:
בעצם עוד משהו ואם לא לדבר על החברות של המנהלים המבוגרים אלה על החברות של הילדים והנוער אשר פטורות ממס
בעצם מההתחלה דיברתי עליהן.... (ילדים קונים שרתים במחירים ענקיים אז למה לקנות שרת כזה חזק למה לא לקנות שרת אפטימאלי ורישיון WIN? - השאלה שאיתה התחלתי)

Last edited by snow; 15-10-05 at 13:39..
  Reply With Quote