View Single Post
ישן 15-10-05, 10:43   # 18
SITEAM
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

SITEAM's Avatar

מיני פרופיל

SITEAM לא מחובר  

ציטוט:
אבל עכשיו שוב זה לא בדיוק מה שאני מנסה לראות אלה העובדה שלדוגמא כמו שאמרתה (אסף)
"חברות לא גובות כסף לפי מה שעלה להן בהתקנת השרת אלא לפי מה שהן חושבות שמגיע להן על התמיכה שהן מספקות"
יפה צודק אבל הכפלתם את זה פי כמה?
נניח ניקח בדוגמא את חברת Best Serv וחברת גודדי (שעוד לא ניסגרה :"חברות לא גובות כסף לפי מה שעלה להן בהתקנת השרת אלא לפי מה שהן חושבות שמגיע להן על התמיכה שהן מספקות")ואני מכווה שאף אחד לא ניפגע שאני לקחתי את החברה שלו כדוגמא
נשווה את שתי החבילות הקטנות
150 מגה אחסון
15 גיגה תעבורה
בסטסרב
70 שח

125 מגה אחסון
20 גיגה תעבורה
גודידי
15 שח

יוצא שפחות או יותר האחסון עולה לגלעד 15 שח הוא מרווח ממנו 70-15=55
אז נניח כי השירות הוא באמת גבוה יותר וטוב יותר אבל 50 שח זה יוצא פי 3-4 פעמים יותר!
משווי האחסון! עכשיו למה לא נגיד לקחת מכל שווי החבילה כפילו ממנה נניח זה על הישרות ורווח החברה
יצא 30 שח אז אתם לא חושבים שיבואו יותר לקוחות וירצו אחסונים הרי זה ישתלם Ok אז זה יותר משאבים על פחות כסף... אבל מצד שני יהיו בבעלותכם יותר שרתים וגם יותר לכסף בפרק זמן קצר יותר

ז"א שאם עד עכשיו היתם מרווחים X כסף אחרי ההוזלה של כמעט פי 2 אתם תרווחו X\2 כסף תוך חודש חודשים זה יעלה שוב ל X כסף תוך שלוש ארבע חודשים זה יהיה 2x כסף

וגם זה יביא לקוחות לתווך יותר ארוך...
אם כבר בדוגמא שנתת, ובהסתמך על סיפורים ששמעתי על גודדי - זו בדיוק הסיבה שהשרת שלהם לא זז (ושוב, זה לפי סיפורים. לא התנסיתי ואני גם לא אתנסה) - בדיוק בגלל שהם העמיסו עליו לקוחות שמצא חן בעיניהם לשלם רק 15 ש"ח לחודש והיום מקללים את הרגע הזה...
עכשיו בוא ניקח את הדוגמא של גלעד - אמרת 70 ש"ח נכון? מה-70 האלה תוריד 16.5% מע"מ ועוד משהו כמו 5% מקדמה למס הכנסה - כמה נשאר? בחשבון גם מאוד - 55 ש"ח.
זה מה שאתה כלקוח שווה לגלעד לפני הוצאות על השרת, לתומכים, טלפון, זמן שתצרוך על תמיכה...
אתה לא חושב שזה שווה לך? לך תארח בחברה שגובה 15 ש"ח לאותה חבילה, הבעלים שלה לא מרוויח ממך כלום ולכן גם לא יהיה אכפת לא שהאתר שלך לא עובד.

אתה פשוט מתעקש לא לראות את כל התמונה, אז יש לי הצעה בשבילך - לך תוציא את ההשקעה הראשונית על שרת Win תתחיל למכור חבילות איחסון ותיווכח שכל התפיסה שלך בנושא מעוותת.
או לחילופין, תמצא חברה שגובה 15 ש"ח על חבילה, תהפוך ללקוח שלה ואני מקווה בשבילך שלא תזרוק סתם כסף.
  Reply With Quote