View Single Post
ישן 03-05-09, 00:07   # 13
InSightering
חבר חדש

מיני פרופיל

InSightering לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Elad A - Q-Host צפה בהודעה
באמת עצוב שכל פעם שעושים לך משהו שקצת פוגע בך אתה ישר בא לכאן וכותב כזו ביקורת במטרה לנסות להרחיק מאיתנו לקוחות, אבל אני אחסוך מכולם ולא אתחיל לדבר פה על הצורת התנהלות שלך.
נשכח לרגע בצד את כל הקרדיט והדברים שקיבלת מאיתנו שלא היו בגדר חובה,
גם אחרי שמפרמטים קשיח, המידע עדיין נשאר שם, אז אחרי שהשכרתי לך את השרת אני אמור לזרוק את הקשיח לפח? רק בגלל שאתה השתמשת בו?
http://www.easydesksoftware.com/news/news14.htm
אז מה אני אמור לעשות?
לקוחות שמודיעים לנו שהם מתכוונים לאחסן מידע רגיש מקבלים המלצה להשתמש במפתחות הצפנה, המלצה לרכוש את השרת ולאחסן אותו מאחורי כל אמצעי האבטחה המתאימים כדי להגן על המידע ואנחנו תמיד ממליצים לא להשאיר על שרת שמחובר לאינטרנט מידע פיננסי-סודי.
חבל שהדרך היא ישר לבוא לפה, אבל מילא.
שבוע טוב לכולם!
כל פעם? זאת הפעם הראשונה שאני כותב ביקורת בפורום הוסטס... לא תמצא ביקורות אחרות שלי ברשת...
נכון לאחר שמפרמטים המידע נשאר שמה, אבל רק מי שבאמת ירצה לחפור ולראות מה היה שמה יצא למסע הזה... אתם לא היה לכם אכפת מה היה ומה לא ופשוט לא טיפלתם בזה... אמרתם לעצמכם "מה אכפת לי גם ככה אפשר לשחזר" או "לא אכפת לי בטח הוא לא אחסן משו חשוב אם הוא לא אמר"... שמההתחלה לא ידעתי שאני אמור להגיד ושחשבתי שעובדים פה בסטנדרטים של חו"ל.

2 מנהלי חברה נגד לקוח 1 זה הרבה... אבל אני לא בא לריב אתכם... העניין שלנו יטופל בבית משפט בעוד שהנושא הזה נכתב על מנת להזהיר לקוחות עתיידים\עכשווים.