אשכול: דפוס משתמש
View Single Post
ישן 24-10-08, 16:37   # 8
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ani צפה בהודעה
אוקי קודם כל תודה רבה על כך שקיבלתי תשובה (או יותר נכון הרבה תשובות ) מכמה מנהלים, כל הכבוד שכולכם מגיבים זה רק מראה רצינות ואכפתיות.

תראו מי כמוני יודע מה זה לעבוד עם אנשים בתחום של הניהול\הדרכה ובכלל.
אני יודע כמה שזה קשה,
אבל תראה לא רציתי להגיד את זה מההתחלה, בגלל זה ניסיתי לרמוז אז אני אגיד איך אני חושב שהקהילה צריכה להתנהל ואני מקווה שלא תיהיה בעיה שאני אומר את זה על גבי הפורום.
אז ככה, לפי איך שאני רואה פורום כמו פורום הוסטס, בגלל שהוא פורום מקצועי, לא פורום דיונים וכל מני נושאים מעורבבים, אלה רק על כמה נושאים ממוקדים,
ושוב אני אומר שזאת רק מנקודת המבט שלי, הפורום צריך להיות סגור אבל לא לגמרי, ברגע שיש גרעין שאתה סומך עליו, ואתה יודע שהוא גרעין טוב, כמו שאתה רוצה שיהיה בקהילה שלך, אז אתה מאפשר לכל אחד למשל 10 הזמנות, שאתה יודע שכל אחד יתן אותו לאדם שהוא סומך עליו, במידה ובן אדם רוצה להכנס לפורום והוא לא מקבל הזמנה, הוא יפנה להנהלה לקבלת אישור.

מה אתם תרוויחו מזה? אז הצוות לא צריך לרוץ כל היום אחרי אנשים, להשעות, להזהיר וכו', ובקיצור לצוות יהיה זמן להתעסק בדברים החשובים, לתת תמיכה לאנשים שצריכים עזרה, להתפנות לחשיבה על פרוייקטים, לחשיבה על דברים חדשים לפורום.
ובקיצור, הצוות לא צריך להשקיע זמן באכיפת החוקים, ברגע שזה יקרה, הקהילה תתנהל בצורה טובה יותר, האווירה בקהילה תיהיה באמת אווירה של קהילה ולא של פורום נוקשה, תיהיה אווירה של למידה, של תמיכה, וגם של כיף, המנהלים יוכלו "לשחרר" קצת, ולתת באמת להנות פה טיפה.

ושוב אני מזכיר, זאת הנקודת מבט שלי, אם אני הייתי צריך להקים פורום כזה, הוא היה מתנהל ככה,
ככה הוא יתנהל בצורה מקצועית, עם אווירה טובה ונוחה.

וד"א, אומרים שאין אדם בא בתלונות אם אין לו פתרונות, או אם הוא לא נכון לעזור בפתירת הבעיות, זה בהתאם לזה, אני מציע את עצמי לעזור ליישם את הרעיון, או כל רעיון אחר שיפתור את הבעיה, בתחומים שאני יכול לעזור.

אני מקווה שתרמתי משהו ברעיון,
ומקווה שתצליחו לראות את היתרונות שבו.

יום טוב,
וסוף שבוע מעולה ,
עולים בימים אלו בהנהלה רעיון לסגירת הפורום ע"י הזמנות (..ובעוד מספר דרכים),
יכול להיות שלבסוף יבוצע איזשהו פיילוט בנושא.

כמובן שעוד משתמשים (וגם אתה) יכולים להמשיך ולתת רעיונות לפתרונות יצירתיים איך לשפר אל הקהילה,
אנחנו נשקול כל רעיון ברצינות.. (:
  Reply With Quote