View Single Post
ישן 15-02-13, 01:04   # 13
Or|Godex.co.il
חבר וותיק

Or|Godex.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Or|Godex.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Or|Godex.co.il Send a message via Skype™ to Or|Godex.co.il

Or|Godex.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי צפה בהודעה
אתה לא יוכל לעשות דברים או לשלוח חברות שיעשו דברים יש לך איזה חוזה שזה כתוב בכתב שאתה שולח את אביב שיגור במידה ולא אתה יוכל לתבוע פיצוי ? - עם קניתה שרת ויש לך את זה בכתב אתה יוכל להוציא הרבה על מרמה גנבה הפרת הסכם זה גם פלילי שלא לדבר על פיצוי שאתה יוכל להוציא לי בערך ליפני שנה היה 7 שרתים אצלו.. כל שרת היה בחוזה וכל צעד היה בחוזה ברגע שהוא הבין שאני רציני ומתכוון לעשות משהו בנידון השרתים היו אצלי באות יום שלא לדבר על שרת אחד שהיה לי חומר וחשוב והגיע מפורק והוא הרכיב לי דגם אחר זכרונות אחרים האר דיסקים אחרים ( וויתרתי לא היה לי כוח לכנס למלחמות כאלה )
הצעה שלי עבורכם למי שיש חוזה קניה גש לעורך דין לענייני אינטרנט או פלילי כי זה פלילי, ושאלו אותו מה לעשות יעלה לכם 4000-5000 אבל במידה ואתם יוצאים זכאים הוא משלם את ההוצאות האלה אתם גם תקבלו עוגמת נפש תקראו קצת בגוגל על הנושאים האלה
הוא לא חתם איתי על שום דבר הוא לא שלח לי קבלות שביקשתי פיתאום הוא הפסיק לשלוח קבלות בכלל
גם לשרת שקניתי
פלאפון: 054-7877208
  Reply With Quote