View Single Post
ישן 30-03-06, 12:04   # 81
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alter
קיבלתי היום זימון לצו ראשון
24.7 בחיפה.
איך הם מחלקים את התאריכים של הזימונים? לפי מה?
כי אחד שאני מכיר , נולד שבוע אחרי, וקיבל זימון לחודשיים לפני (גם שלחו לו היום ..)
הם עושים בדיקות לעוורי צבעים? כי בטופס ששלחו עם הזימון יש סעיף לבעלי משקפיים, ואין לי, אבל כן יש לי בעיות עם צבעים (עשיתי בדיקה לזה השנה, אבל אין משהו חד משמעי, הרופאה אמרה שבצו הראשון יגידו לי מה בדיוק יש לי)
את הטופס הזה אני צריך לשלוח להם תוך 14 יום ממתי שקיבלתי אותו (14 יום מהיום) נכון?

מה אני צריך להביא לצו הראשון חוץ מת.ז. , את הזימון, תוצאות של בדיקות שתן?

עוד משהו, יש לי בעיות גב, אסור לי לסחוב יותר מ5 קילו =], אבל אין שום סעיף לגבי זה בטופס בריאות, לגבי האסטמה רשמתי, וגם סימנתי בעיגול שזה אסטמה. ניתוח גם רשמתי על תוספתן.

יש לך אתר שיש בו מבחני פסיכוטכני כמו של הצבא שאפשר לראות בערך במה מדובר?
כאילו אני יודע מה זה מבחן פסיכוטכני, עשיתי כבר, אבל בכל זאת שאני יראה..

אם יש לך המלצות על שעת הגעה ודברים כאלה תגיד לי, תודה מראש
רון אלטר.
אם אני זוכר נכון, התאריך לזימון בצו ראשון נקבע לפי יום הולדת 17 ע"פ התאריך העברי. מה זה אומר לך? כלום. זה ממש לא משנה אם אתה עושה צו ראשון לפני בחור שנולד אחריך.. סתם בירוקרטיה של הצבא

בבדיקות רפואיות בודקים לך את הראייה וגם עיוורון צבעים.. כדאי שתביא אישור מאופטומטריסט (או איך שלא קוראים לזה שמתעסק עם זה..) וכנ"ל לגבי בעיות הגב.

את השאלון רפואי שהבאת אני ממליץ לך להביא אותו ביום של הצו ראשון ולא לשלוח להם את זה בדואר (בדר"כ יש להם נטייה לאבד את זה). תביא את זה איתך ותגיש את זה לקצין שבודק אותך בועדה הרפואית, זה הכי בטוח. בדיקת שתן אתה יכול לעשות במקום..

המלצה? תבוא רגוע, אחרי שישנת הרבה בלילה ומדי פעם מותר לשקר בראיון אישי...