View Single Post
ישן 27-07-12, 10:27   # 1
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ביקורת חמורה | HostRank - הוסטראנק

אני מנחש שכבר נתקלתם במשתמש DCaptain ובדבריו המאוד חכמים ונעימים לשמיעה ברחבי הפורום.

כשהוא הקים את "חברת הבת שלו" HOSTRANK.US - ישר רכשתי אחסון. (~לינק לאשכול~)
ראוי לציין שרכשתי למרות שכבר קניתי אחסון אצלו בארץ והיו לי גם בעיות והוא סגר לי את האחסון מבלי להחזיר לי את כספי ומבלי להודיע, מזל שהיה לי גיבוי(חכו וזה לא הסוף)
הבעיות היו כל הזמן, ה UPTIME היה בקושי 32 אחוז!
היו המון בעיות ובשלב כלשהו זה התייצב, הייתי איתו (דניאל שמו) כמעט כל יום בטלפון בגלל הבעיות.
את האחסון רכשתי מראש לשלושה חודשים.
ומכיוון וזה עלה לי רק כמה דולרים לא באמת עניין אותי לקבל את הכסף בחזרה, למרות שלא הגיע לו גרוש ממנו.
האחסון התייצב יותר בחודש האחרון אבל עדיין יש בעיות בו מבחינת הגבלות מוזרות ובאגים של סאבדומיינים וכו'.
לי כבר נמאס אז לא יצרתי איתו קשר - זה לא שווה את הזמן.
וגם לא השתמשתי יותר באחסון: היה עליו אתר סטטי אחד וזהו.
לפני כמה ימים הגבתי באשכול שלו על כמה דברים אצלו שמאוד מרתיחים אותי, מי שזוכר הודעות כמו זאת:

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DCaptain צפה בהודעה
אני לא אמור לתת תשובה תוך מספר דקות, ובמידה וזה בפורום כמובן שגם לא בתוך מספר שעות..
ציטוט:
נכתב במקור על ידי DCaptain צפה בהודעה
כפי שציינתי במהלך ההתכתבות ביננו - הביקורת הזו לא תקפה מכיוון שהסכמת לתקנון השימוש בשירות.
אין לי צורך להחזיר לך את הכסף מכיוון שאתה הסכמת לתקנון, הסכמתי לפצות אותך וסירבת לכל בקשה שלי להגיע להסדר.
זאת החמורה ביותר לדעתי וגם הגבתי על זה בהתאם: http://www.hosts.co.il/forums/showpo...0&postcount=23

אז בחזרה לסיפור שלנו:
הגבתי לו באשכול מכירה של השרתי VPS שהוא מציע עם חסימה של התקפות DDOS.
הוא הגיב לי בהתאם כמובן ואחרי יום תומר המנהל מחק את ההודעות, כואב לי שהוא מחק כי לדעתי זה היה חשוב מאוד שיהיה שם אבל אני משער שהוא עשה זאת מסיבה מוצדקת ולא אנגוד את כושר השיפוט שלו בנושא.

היום, כיומיים-שלושה לאחר התגובה שלי אני בא להתחבר לפאנל כדי להוציא משם את האתר הסטטי שלי ומה אני מגלה? הוא סגר לי את החשבון.
שוב: בלי הודעה מוקדמת, בלי עילה מספקת ובלי לספק לי גיבוי של התוכן הקיים.
יותר חמור? הוא גם לא עונה כשיוצרים איתו קשר.

נשמע מופרח? מוגזם? זה בדיוק הפנים של חברת האחסון שלו.
צריך לעשות פה ניפוי מהיר של ילדודס למה אנשים פה משחקים עם כספם של אחרים, הם לא מבינים שלי זה עוד בקטנה אבל למישהו אחר זה יכול לגרום נזק כספי ענק.

אני קורא לסדר בנושא, יש גבול כמה שאפשר להתמודד עם הילד הזה! הוא לא מבין מה הוא עושה, הוא משחק אותה "CEO" אבל בגדול הוא ילד עם שרתים מושכרים ON-DEMAND שהוא משכיר ברווח בלי להתערב באמצע, מספק שירות זוועתי ויחסי האנוש שלו מזוויעים.
ובנוסף לכל: משתמש ב"כוח" שיש לו וגורם נזק שבשבילו זה "כלום" אבל בשביל ה"לקוחות" (לשעבר) זה לא כזה פשוט כמו שהוא חושב.

פשוט בושה וחרפה של זוועה, ואם עוד פעם אחת הוא יבוא לפה ויגיב משהו בסגנון "הביקורת שלך לא תקפה" אני באמת אתפוצץ. הילד הזה עבר כל גבול וצריך לשים לזה סוף!!

חשבונית:

העלות מחושבת ככה: 3 דולר זה חודש של החבילה, כפול שלושה חודשים (רבע שנתי) זה 9 דולר, והשתמשתי בקופון של ה 50 אחוז הנחה בפעם הראשון - מהאשכול הזה: http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=97565

לפי המספר חשבונית, אני הלקוח הראשון שלו. רוב האנשים היו חולקים כבוד ללקוח ראשון - אבל שום דבר פה לא עובד כמו שצריך גם ככה אז אין מה לצפות...

תודה על זמנכם, אני ממליץ בחום להתרחק מהילד הזה - זה לא נגמר טוב אף פעם. טעיתי כשנתתי לו הזדמנות שניה.

בינתיים עברתי לשרת אחסון אחר (אני לא אציין מאיזו חברה כי זה לא לעניין) אבל אני יכול לספר שכן יש אנשים שעושים את העבודה שלהם כמו שצריך, וכל הכבוד להם על זה. לפעמים לשלם קצת יותר בשביל שקט נפשי זה הרבה יותר משתלם.
לקח לחיים.

Last edited by Dennis Ray; 27-07-12 at 16:19..