View Single Post
ישן 30-04-06, 23:28   # 6
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Local
כרגיל הסיבה שעזבתי כאן

הידעתם שבכל דבר אפשר להתחרט לדוגמא

אם חקרו אתכם במשטרה והודאתם
בבית משפט אתם יכולים לשנות גירסה

ויש כמה סיבות וזה קרה

אתם יודע שעל רוב העונשים קיימת אפשרות חנינה

ובטוח שאתם מודעים לזה שאנשים עושים הרבה דברים בזמן של עצבים
אבל כאן בפורום הוסטס אי אפשר לשנות מסתכלים על החברות כאילו הם מאפיה

פשוט פורום עם התנהגות של ילדים אני שמח שיצאתי מהניהול כאן
כי מה שהולך כאן פשוט בושה

נ.ב
אני יצאתי מניהול כאן כי אני רציתי
אף אחד לא העיף אותי
זה לא דיון עליך, אף אחד לא אמר שהעיפו אותך, ומתי בכלל זה עלה כנושא?
אכן יצאת מהניהול לפני כמה חודשים, בהחלטה שלך ואני מכבד אותה.
הפורום מנוהל עם החוקים שמופיעים, אולי הם ילדותיים בעיניך, אולי הם לא מתאימים לך, וזה בסדר.
אין לי מושג מה האשכול הזה קשור אליך, אתה לא הנושא של האשכול הזה.
ציינת בפני מספר פעמים שאתה כבר לא מפרסם בפורום - מהחלטה אישית שלך, ושוב אני מכבד את ההחלטה שלך.
יש עסקים שיש להם ביקורת אחת רעה ועשרות ביקורות טובות. ראה עסקים כמו il שיש לו הרבה ביקורות חיוביות, ולפעמים מישהו שלא מרוצה. ויש עסקים כמו LOM שיש להם עשרות ביקורות חיוביות ואני משוכנע שגם להם יש אי שם ביקורת לא חיובית רק שהיא נדחקה כבר לתחתית הפורום ))).
כאשר עסק מקבל ביקורת אחת שלילית, זה לא אומר שהעסק רע. זה לא אומר שהעסק הוא בעייתי. זה ציון של נקודה אחת בזמן שבה היה אירוע מאד ספציפי שלא עבד כמו שצריך. זה צריך לדחוף עסקים לשפר את הנקודות האלו. לא לגרום להם להתקע ב"אוי עכשיו כולם חושבים שאני לא טוב" כי זה ממש לא ככה.
כאשר עסק מקבל ביקורות שליליות חוזרות, ומדובר במקרים חוזרים ונשנים, יש פה עניין של דפוס התנהגות שצריך לשים לב אליו. לא זכור לי שזה היה המקרה שלך. דווקא אני זוכר שהיו ביקורות חיוביות על העסק שלך. אין לי מושג למה אתה מתמקד בעבר הלא נעים.
אני באופן אישי מעריך אותך מאד בתור איש טכני מקצועי שיש לו הרבה מאד פעילות שעובדת מצויין - וזה מהיכרות אישית איתך ועם השרתים שלך. לכן, אני לא רואה מדוע אתה מעלה נשכחות של אירועים שהם כל כך ישנים שהם קרו לפני יותר מחודש והם נדחקו כבר מהזיכרון.
אני בטוח שבקלות תוכל למצוא פה 20 משתמשים שיתנו לך ביקורות אמיתיות טובות בלי שום בעיה. למה אתה מתמקד בצד השלילי שכבר נשכח?

סולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ מפעילת שב.קום - שירותי אחסון אתרים מאובטחים
טל: 03-6421228 http://shev.com