View Single Post
ישן 10-04-07, 20:35   # 4
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

כנראה שנסיון של שנתיים + לא הספיק לך להבין... שיש כאלו שדווקא זה כן משתלם להם לפתוח עסק אחסון (גם מגיל קטן..) (ואני אחד מהם ), אני לא אגיד לך שהרווחים הם עשרות אלפים, אבל בתור אחד שחווה את זה, זה פשוט מתגלגל.. מפתיחת פורום (לא חובה ), התעסקות בעניין, נכנס בתור איזה איש מכירות או טכנאי, והמצב עושה את שלו עד שנכנסים לעניין חזק, אפשר להגיד שחלק מהעניין הוא הזמן הפנוי שיש לנוער, ואפשר לומר שחלק מהעניין הוא גם קצת קנאה מאחרים שנמצאים בתחום הגילים דומה עם הצלחה לא רעה.

לדעתי, עדיף שילדים יתעסקו בענייני ההוסטינג, מאשר להיות כל החיים ברחוב ("ילדי רחוב" בימינו ).
כנראה.. שלצעירנו, העניין כבר נהיה משחק ילדים, ולא כזה קל לעצור את זה.
מה שבאמת אתה צודק ונכון הוא, שהעסקים האלו מתפרקים מקסימום עד שלוש שנים... וככה העסקים מתגלגלים, נפתחים עסקים חדשים ונסגרים עסקים ישנים שלא מצליחים - "מעגל ההוסטינג".
אבל אל תשכח אלי, העניין הזה לא ממש פוגע בחברות הגדולות וב"מבוגרים" שמתעסקים בעניין ההוסטינג, מכיוון שזה ידוע שהעסקים ה"קטנים" מתעסקים עם לקוחות של פורומים ואתרים פרטיים קטנים, ומחפשים את הזול שאין ממש בחברות הגדולות.

סיימתי גם לחפור...

עריכה: אהה עוד עניין חשוב: הכבוד והגאווה הוא עניין חשוב פה.. הרבה פותחים עסקים גם כדי לעשות רושם (אני מקווה שזה לא מפתיע, כי זה ממש ידוע), כמו ש Gix אמר, הרבה אוהבים לעשות רושם..
בברכה,מנכ"ל חברת אקספרט-סרב, מושיק ברק.
(בציניות )

Last edited by MoshikB; 10-04-07 at 20:43..
  Reply With Quote