View Single Post
ישן 05-03-09, 10:59   # 15
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

אתם לא שמים לב אבל אתם טוחנים פה מים..
בעקרון לכל עסק יש בלת"מים.. נכון היה תכנון להחליף את הדיסק בשעתיים וזה לקח יום בגלל בעיות אחרות שנגרמו, הוחלפו וזה לרוב לטובת הלקוח. במקום שפתאום יקרוס לו דיסק קשיח ובמקרה אין גיבויים.. לגבי ההערכות זמנים, תמיד תוסיפו BUFFER לזמן שלכם שזהו זמן שאתם עלולים לחרוג אליו, לפעמים עדיף להיות ישר ולהגיד שמע יקח לי יומיים לתקן ולא להחזיק לקוח באוויר ולהגיד לו עוד שעה עוד דקה וזה נמשך בסוף הרבה מעבר או מצד שני להגיד לו שמע יקח לי יומיים לתקן ואם אחרי חצי יום הכל חזר אז כולם יראו את זה בעין טובה יותר.

לגביך, פותח האשכול - אני מבין את התסכול שלך אבל תראה את הדברים בעין חיובית אני חושב שפעלת כאן בפזיזות ומתוך כעס ואני מבין אותך באמת.

אני חייב לציין, אני נותן דעה אובייקטיבית לחלוטין שלי מהצד, אני לא מכיר את בעל העסק ולא את פותח האשכול אין לי שום קשר עם אף אחד מהם, פשוט מצטיירת לי תמונה מוגזמת וזה יכול להיות פשוט מרגע של כעס.

עוד משהו קטן, מישהו כאן אמר שהלקוח תמיד צודק, לרוב אתה צודק, בישראל לא תמיד! בישראל הרבה מאוד "לקוחות" מנצלים את הקו הזה שנתפס כאן. כן, כבעל עסק אתה צריך לספוג הרבה, להיות הכי סבלני ואדיב שיכול להיות ללקוחות שלך אבל יש לקוחות שעדיף לא להחזיק אצלך בעסק. לא תמיד מה שאתה משקיע בלקוח שווה ערך להכנסה מאותו לקוח (סתם נקודה למחשבה - וזה ממש ממש לא מכוון לפותח האשכול חלילה שלא יהיו אי הבנות)

בהצלחה!
  Reply With Quote