View Single Post
ישן 17-10-10, 02:46   # 17
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דוד לוי צפה בהודעה
בטח שכרגע לא.
אבל עשרת ימי העבודה של החבר'ה שמתחרים צריכים להיות עדיין יותר חזקים משלושת שעות העבודה בעמוד הפנימי שפתחתי בבלוג, שהוא אפילו לא פוסט, ושכל הקישורים שנכנסים אליו זה רק מה"היט" של תפוז.

עשרה ימים היו להם לפני שחזרתי מהחופשה!
עשרה ימים ולא יצרו דף מספיק חזק שיתחרה בעמוד פנימי של בלוג שמקבל קישור נכנס רק מה"היט" של תפוז? שקפץ לתוצאה הראשונה באותה שניה שגוגל רק סרק אותו?
יש לי כולה בלוג בלי עיצוב שלא הכנסתי לו תוכן כבר כמה חודשיים.. זה מה שמפיל פה את המקדמים? בכיינים.

קצת הערות לחביב:
1. "קידוםהוסטס – הבלוג לתחרות של פורום הוסטס" - למה כל זה H1???
למה לא לעשות שהתיאור הארוך יהיה H2?
2. כל הקישורים שלך מגיעים מפורום הוסטס.. אתה מחשיב את עצמך למקדם?
3. מה עם קישור מ"היט"? קישור מ"היט" צריך לשלוח לכל אחד מהפוסטים שלך בבלוג.
4.מה עם קישורים מפורומים אחרים? מה עם קישורים מבלוגים אחרים? מה עם קישורים מאתרי מאמרים?
5. למה אתה מוציא קישורים החוצה מהבלוג? אתה רוצה לנצח אז אתה מוציא קישור להוסטס, לאשכול ששולח קישורים לכל המתחרים שלך?
6. כשאני הוספתי את העמוד הפנימי שלי, לך כבר היו 3 פוסטים בבלוג. אז אל תבכה.
7. כל מה שהשגת ב-16 ימים של התחרות זה קישורים מדומיין אחד (hosts.co.il), חמישה פוסטים בתוך בלוג שאפילו את הכותרת של הבלוג לא עשית נכון.
8. אם אתה נחשב למקום ראשון בתחרות - גם אם הייתי מצטרף ביום האחרון של התחרות עם דומיין חדש, עדיין יכולתי לנצח אותך.. אין לך כלום שאני לא יכול להשיג בשעה. ואנחנו כבר ביום ה-16 של התחרות...

אגב, הכל בנחמדות... אני נשמע אומנם תקיף, אבל תיקח את זה כביקורת בונה.
אלה שעובדים איתי יודעים שאם אני צועק עליהם זה מפני שאני רוצה בטובתם. לא להיפך.

שבוע טוב!
אז כמה דברים, דבר ראשון אני מעריך מאוד את הידע שלך אבל הזילזול שלך במקדמי/אנשים גובל בחוצפה. גם אם המקדם הכי גרוע בעולם יש דרך ויש צורה לדבר.

דבר נוסף יש כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון,

1.הדומיין שאתה יושב עליו פעיל כבר 10 שנים (משנת 2000)
2. לדומיין שאתה יושב עליו יש PR3
3. לדומיין שאתה יושב עליו יש 94 עמודים מאונדקסים לפי בדיקה שלי
4. 1104 באקלינקס לא בא ברגל.

אז אולי לא השקעת יותר מדי, ואולי לא עברת קשה, וכן אתה מקום ראשון (או לפחות מקום ראשון לא לפי החוקים), אבל תאמין לי שזה ממש פשוט להיות עמוד פנימי של אתר מאוד חזק עם ותק של 10 שנים בשוק ולעקוף דומיינים חדשים.

מה עוד שהדומיין שאני עובד איתו הוא חינמי, ונוכחתי לדעת שיש לזה השפעה עצומה. אז עדיין קצת כבוד.
  Reply With Quote