View Single Post
ישן 14-04-09, 22:33   # 24
ofirb100
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

ofirb100 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MasterT צפה בהודעה
לא אולי... זה כמו שאני אגיד לך ש-5+5 זה 30. אבל תגיד "מה? זה 10, תסתכל, זה פשוט" - אבל "מהניסיון שלי - זה 30".

(ואגב - לא, אתה מוזמן להסתכל)

בכל מקרה, PR זה לא הכל - הרלוונטיות משנה הרבה, הרבה יותר.
אם יהיה לך PageRank 10 כי החלפת עם הרבה מאוד אתרי עורכי דין והאתר שלך הוא על משחקים - זה בכלל לא אומר שתיהיה במיקום גבוהה.

אני אנסה להמחיש לך את זה בעוד דרך - למה כשמחפשים "משחקים", יאהו לא במקום ראשון? הרי ליאהו יש פייג'ראנק 9. אם אתה אומר "כי זה לא מופיע בדף",

http://www.rail.co.il/ - אתר הרכבת של ישראל, בעל פייג' ראנק 7. למה כשמחפשים "דף הבית" זה לא מופיע במקום הראשון? הרי זה גם מופיע בכותרת!

בקיצור - להגיד שפייג' ראנק זה מגיע למקום גבוהה - זה דוגמא של "האמצעים מקדשים את המטרה" (כן כן, ההפך) - אתה אולי שואף להשיג פייג' ראנק גבוה, אבל אתה משיג קישורים רלוונטים (שחשובים הרבה יותר מפייג' ראנק).

אל תתייחס לפייג' ראנק יותר מידי - יש דברים הרבה יותר חשובים. אם אתה כן מתייחס (ואתה לא צריך) - תזכור שהכוח של כל קישור זה חלקי מספר הקישורים בדף.
צודק, מרוב שבילבלתם אותי שכחתי כבר ממדד ההילטופ.
דרך אגב במילה עורכי דין תראה שיש אתרים עם PR 3 במקום 5 או 6 ובמקום 7 או 8 יש אתר עם PR 4. במידה ואתה צודק, יש דרך לזהות מה יהיה מדד ה PR העתידי שלי ?
כלומר החישוב שהראת לי הוא מדויק ? ובמידה וכן תוכל להסביר אותו ? (אני לא כזה חכם )