View Single Post
ישן 01-05-06, 01:28   # 8
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Local
כי כמו כל דבר בחיים
את הדברים הרעים זוכרים
את הטובים שוכחים

ואם מישהו רשם משהו ברגע של עצבים שזה אשמתו לגמרי
והוא מתחרט אחרי שעתים שלוש יום הוא מבין את הטעות שלו
אני חושב שצריך לתת לו את האופציה
אתה לא יכול לשלוט על המחשבות של אנשים

מדובר כאן על חברות

עסק יכול ליפול בגלל השטויות האלה

רוב האנשים שמפרסמים כאן ביקורת לא מפרסמים אותה בתור ביקורת בונה
תסתכל בפורום ותיראה בעצמך
1. קודם כל אני מסכים איתך שאנשים כותבים ביקורות בדרך כלל כשיש להם משהו על הלב ולאו דווקא ברגע של "וואו. היה לי טוב היום".

2. אני לא שולט על המחשבות של אנשים, ואני מדגיש שזה ממש לא קשור אליך, אבל יש מקרים שאני נתקלתי עם עסקים אחרים שממש דרשו ממני ל"הסיר את הביקורת הרעה" כי הם לא רוצים שיראו שיש להם בעיות תקשורת עם משתמשים שונים. זה כמובן פסול לפי דעתי.

3. אני בהחלט מבין את הבעיה של הביקורות, ואני פתוח לשמוע דרך איך להפוך את המנגנון הזה ליעיל יותר - בצורה כזאת שם באמת יש בעיה, אפשר ויהיה לגיטימי להתלונן עליה ולא למחוק אותה בגלל לחצים של החברות שקיבלו ביקורת לא נעימה (וכמו שאמרתי, נוכחתי בזה ממש מעסקים שכבר לא איתנו בפורום).

4. האם שעתיים שלוש זה החלון שבו משתמש כבר נרגע ויכול להחליט שזה בעצם "אופס.. סתם שפכתי עצבים" או שתקופה יותר ארוכה כמו 8 שעות היא זמן מספק?
אני שואל את השאלה הזאת לא סתם. למה? כי לי אין את התשובה לזה. אני בעד לשמוע רעיונות איך לתת מענה לכזה מצב. איך אפשר לשמור שהפורום ישאר תקין מבחינת אמינות וכל הביקורות לא יהפכו להיות רק "הכול תמיד טוב ומצטער שאמרתי משהו" מה שימסמס את הערך של הביקרות האלו לגמרי.

5. אנשים רוצים להתחרט - אוקיי.. בוא נעשה על זה דיון, ונחליט החלטה שתאפשר לפורום להשאר אמיתי ולא מזוייף - ואשמח לשמוע רעיונות על איך לסגנן את החוק הזה אחרת מהיום. והחוק כמובן הוא מחייב, כך שלא יהיו מקרים יוצאים מהכלל של "חוץ ממני". צריך חלון של זמן התחרטות? אוקיי. בוא נחליט מהו. אבל מה קורה אם התפתח אשכול בין 3 דפים ויש דיון שלם עליו? מה לעשות אז? סתם למחוק את האשכול? זה לא נראה לי נכון. לנעול אותו? זה מה שיש לנו עכשיו. אני רוצה לשמוע רעיונות שיוכלו לעזור לנו פה.

6. אם אחרי יום, פותח האשכול עדיין מרגיש שהמקרה אמיתי. זה מספיק זמן מחשבה/התחרטות? אז זה כבר עניין של יותר מכמה שעות.

7. אם משתמש מגיע לרגע שהוא החליט שהוא מתחרט. שניתן לו להתחרט כל פעם שהוא כותב ביקורת? אולי זה משתמש שרוצה להגיד משהו אבל מפחידים אותו? איך נשמור על כך שהוא לא יתפתה לקבל "פיצוי כדי שישנה את הביקורת"?

כל אלו הם רק שאלות פתיחה וצריך לעשות על זה דיון משמעותי וברור כדי שנכסה את כל המקרים האלו ולא נעמוד בפני שוקת שבורה של "אוקיי.. אז תמיד יש רק ביקורות שנגמרות בטוב".

אני מאד רציני שאני מעוניין לשמוע רעיונות איך לנסח את החוק הזה יותר טוב ואני אשמח לשמוע ניסוחים שונים שיוכלו להביא לנו מצב יותר נוח.

סולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ מפעילת שב.קום - שירותי אחסון אתרים מאובטחים
טל: 03-6421228 http://shev.com