View Single Post
ישן 22-12-07, 13:25   # 17
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MasterT צפה בהודעה
אני רציתי לעשות את זה בעצמי, אבל זה היה כדאבל פוסט.

אני מצטער על האזהרה - מי נתן לך אותה? אני אגיד לו שזאת הייתה אשמתי.

אני עיינתי בחוקים - ואין שום חוק של הקפצה כעבור שבוע.

ודווקא כן - רצו לשנות משהו, יש אפשרות לשמירת דוחות, מישהו ביקש ממני במסנג'ר שתיהיה אפשרות עדכון כאשר המקום משתנה - וזה יקרה.

אני פתחתי את האשכול - והמנהל נתן לי אישור - כי אני מוסיף דברים, במקום שהייתי מקפיץ.

תוכל לתת לי בפרטי את שם המנהל שנתן לך את האזהרה, ואני אגיד לו שזאת הייתה אשמתי?

מה שאני רוצה, זה לשפר את המערכת. אמרו לי לשפר את העיצוב? יש לי כמה מכרים שקנו כמה עיצובים בעבר, ועוד כמה ימים אני גם אחליף לעיצוב נורמאלי.

אין לי שום דרך אחרת לקבל ביקורת חוץ מ"לפרסם" את זה כאן, ותאמין לי - אם הייתי רוצה "לפרסם" את זה, הייתי עושה את זה אחרי שכאן היו אומרים לי, "מושלם!".

אני רוצה ביקורת לאתר שלי. יש אנשים שלא מסוגלים לקבל ביקורת - ואני לא אחד מאלה. אני מעדיף לשנות את המערכת כדי שתתאים לכולם.

מה שהם אומרים לא ישנה? אז למה אני בכלל פותח את הביקורת? הייתי שם את זה בקידום ושיווק אתרים - מה שכבר שמתי בעבר, ונוכחתי שאיני יכול לפתוח ביקורת גם שם וגם כאן, אז החלטתי - שאני אפתח כאן.
אין פירסומות באתר שלי -
לא פופאפים -
אני לא מוכר את רשימות המיילים שלכם -
השרת? עליי -
התכנות? עליי.

אז כן, יש אנשים שמסוגלים לקבל ביקורת - ואני בטוח שגם אתה אחד מהם, אבל אל תחשוב שאני לא.

פשוט כשאנשים אמרו לי בהתחלה, "הממשק גרוע". מה זאת אומרת? האם העיצוב? או שבעצם דרך הכנסת הנתונים? או שהצבעים לא משתלבים? עד שאחד מהם הסביר, ואמר שזה העיצוב - ואני הולך להשיג עיצוב חדש, אז באמת, אם אתה חושב שכל זה זה ספאם - אז אל תגיב ב"ספאם"
יניב:

http://www.google.co.il/search?hl=iw...1-Google&meta=
מקום 8...

יש אישור, אני מבקש להפסיק עם ההערות האלה של "לא פתחת כבר אשכול?". יש אישור ממנהל הפורום

כן, נפתח עוד אשכול בעבר, ואתם יודעים מה? אם תסתכלו על המערכת אז, והיום, אתם תראו שיש הבדל עצום.

בכל מקרה, לאחר שמישהו ביקש ממני במסנג'ר, האפשרות להירשמות לעדכונים תועלה בעוד כיום.
ערכתי לך את ההודעה,
קצת להרגע עם הדבר הזה.