View Single Post
ישן 11-12-05, 17:11   # 1
Alm
מנהל ראשי בדימוס
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

בעיה עם mani admin mod ומטאמוד.

התקנתי שרת משחק על חשבון SSH +FTP נסיון שאיל הביא לי... הצלחתי להריץ את המשחק כמו שצריך ועובד נפלא מקונפג טוב וכו' וכו' וכו'...
ניסיתי להתקין מני אדמין מוד, הצליח להתקין לי משום שבהרצה של השרת זה רושם לי על מני אדמין מוד שהוא רץ... אבל אני לא יודע איך אני מגדיר את עצמי כאדמין ואיך אני מתחבר כאדמין בקונסול או במה שזה לא יהיה... בבקשה עזרה והנחיות זה חשוב לי...

או קאיי לעניין השני, גלשתי ברחבי האינטרנט ומצאתי פלאגאינים של סורס מאוד יפים שדורשים כדי שיעבדו את המוד metamod אני כמובן ישר הלכתי והתקנתי... כאשר התקנתי שום דבר לא קרה (במדריך התקנה באתר היה רשום לבדוק אם זה עובד דרך הזנת הפקודה meta בקונסול, הזנתי ושום דבר לא קרה), אולי בגלל שאני לא אדמין וזה לא מזהה אותי כאדמין?

בקיצור אני אפילו לא יודע להשתמש ב-rcon, אולי תגידו לי מה ההבדל? איך להיכנס באמצעות סיסמת rcon (כי יש לי והגדרתי אותה), תודה רבה רבה לעוזרים...

נ.ב:
אשמח, באמת שאשמח אם תעזרו לי לפני 10 בלילה היום (יום ראשון) כי בשעה זאתי החשבון נסיון נסגר לי... אגב, אם לא תצליחו לעזור עד אז זה בסדר... אני אשמור את העצות והפתרונות שאתם מדביקים לי פה לרגע שאני אקנה את החבילה ואתקין שוב.
  Reply With Quote