View Single Post
ישן 09-12-05, 04:53   # 27
Zvaim
חבר על

Zvaim's Avatar

מיני פרופיל

Zvaim לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי alex
האם לקחת את זה בחשבון שתומך טכני שרוצה לקבל מינימום חייב להיות בר השכלה, הכשרה מטעם החברה, עבודה לפי שעות, תנאי משרד, וכו'.?

לא

אז להבה פרסם דברים מועילים
חחחחחחח אתה מדבר שטויות בלי סוףף אתה תמיד חושב שאתה מבין בהכל אבל תמיד אתה טועה, עובדה אני לא בעל תואר בגראפיקה ואני עובד במקום של גראפיקה ומשלמים לי לשעה 25 שקל, זה לא הסכום המלא שמשלמים למעצב, למעצב משלמים 50 ש"ח לשעה, אני לא מקבל פחות רק בגלל שאין לי תואר אלא בגלל שאני מועסק מטעם בית ספר וגם בגלל שאין לי עוד 18 והם משלמים יותר ממה שצריך לשלם אז אני אומר תודה רבה.
אז להבא תחשוב טוב לפני שאתה מדבר כי אתה לא ניראלי עבדת פעם.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Blaster
סת'ם שאלה שעלתה לי בראש כשראיתי תהודעה.. בלי קשר להוסטינג..
יש מסעדות\בארים שהמלצרים שמה, עובדים והכסף שלהם זה רק הטיפים, הם לא מקבלים שכר מהמקום עצמו, וזה חוקי.
למה פה זה לא מחייב את בעל המקום לתת לעובדים שכר מינימום?
אני מכיר מקומות כאלה וזה לא חוקי בכלל, ויש מקומות כאלה שמשלמים נגיד לערב 70 שקל ואת הטיפ משפחה הם לא מקבלים.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי LinuxServ
במידה ואני נותן לעובד מוצר בחברה שלי וזה מספק אותו ,אז מה הבעיה...
יש בעיה גדולה כי אתה צריך לשלם לו במיקרה, ובמיקרה גם להוציא לו תלוש משכורת אבל פה כולם נאבים חושבים שהם "חברה".
אין פה אף חברה שמוציאה תלושי משכורת וגם זה לא חוקי, העובד שלך רוצה מוצר? תשלם לו והוא ישלם לך, הרי הוא מפסיד מזה.

בקיצור כמו שאני רואה כמעט אף אחד פה לא עבד בשום מקום ולא יודע מה החוקים ואיך משלמים.
ולהעסיק למשל תומך זה כמו כל עבודה רגילה אפילו שהיא מהבית יש מלא אנשים שעובדים דרך הבית.