View Single Post
ישן 18-10-15, 23:40   # 16
impact
חבר בקהילה

מיני פרופיל

impact לא מחובר  

אם הצלחת לגרום לגולש ללחוץ על פרסומת כדי לקבל תוכן - אז את הבעיה (כן, בעיה) הזו אתה כבר תוכל לפתור לבד. הגעת הכי רחוק - אם תלך אחורה תאמין לי שתמצא את התשובה לחוסר ההכנסה הכספית שלך.

אני אתייחס יותר לנקודה הזאת,
ציטוט:
נכתב במקור על ידי DavidGriver צפה בהודעה
אגב, רק שתדע שקיבלתי כבר המון פידבק על האתר, יש לי אלפי גולשים, וכולם הבינו למה אני עושה את זה. אתה יודע מי היחידים כמעט שהתלוננו? ישראלים. אולי כדאי שתשנה את הקו המחשבה שלך ותבין שלא כל פרסומת זה התגלמותו של הרשע ושלא מגיע לך לקבל הכל בחינם ולחסום פרסומות.
1. זה שקיבלת פידבק חיובי על האתר לא ישנה את דעתי, להפך - זה יגרום לי לחשוב אלו מן אנשים יתנו ביקורת חיובית (ככל שתהיה) על אתר שמכריח משתמשים לעשות משהו כדי לקבל משהו בחינם ("חינם").
2. אלפי גולשים? עוד נתון סטטיסטי שלא עוזר לי. אבל היי - אני אחד מהאלפים שנכנס ועזב אחרי כמה שניות בודדות. לך תדע עוד כמה.
3. זה שאתה לוקח את זה למקום של תרבות זו כבר בעיה שתצטרך לפתור כי אנחנו ישראלים ואם קהל היעד שלך לא היו ישראלים אז האשכול הזה לא מתאים לפורום ישראלי שגולשים בו אנשים ישראלים ויש להם דעות ישראליות.
4. אני לא אשנה את קו המחשבה שלי כי אתה רוצה לעשות עוד כסף ואני רוצה לעזור לגרום לך לחשוב איך לעשות כסף בדרך נכונה. זה טוב, זה נחמד ונכון זו גם מטרת האתר שלך ושל כמעט כל אתר בעולם.
5. "התגלמותו של הרשע"? לאיפה לקחת את זה חבוב? תסתכל על האתר, תעשה חושבים, תלמד פירסום, שיווק, חווית משתמש ושימוש נכון בתוכן ורק אז תבין (כמו שאני הבנתי מזמן) שלהכריח אתה לא יכול (טכנית כן. אבל למה שנקשיב לך?).

ונזכרתי, אם כבר "לשנות את קו המחשבה שלי" - אחזיר אותך קצת אחורה. מעניין שמתוך שלוש תכונות שאתה לא סובל ולא נוח לך איתן, שתיים מהן מתקיימות ב-LibreStock (אבל מתקיימות חזק).

לילה שקט.

Last edited by impact; 19-10-15 at 00:06..
  Reply With Quote