View Single Post
ישן 31-03-14, 22:09   # 8
Tyler
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Tyler לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אדיר צפה בהודעה
אין לי מושג איפה ראית את השטויות האלו.. אני הייתי 3 שנים קרבי, זה נתן לי המון עזרה לעתיד והשכלה, ידעתי מה אני רוצה ויום אחרי השחרור כבר התחלתי לעבוד בזה (פיתוח אינטרנט).
אני מניח שאתה מדבר על אותו תחום או לפחות תחום דומה - אז אם אתה אוהב את זה, טוב בזה וממש רוצה לעשות את זה, מה ימנע ממך?
אתה 1 ל1000, ורוב האנשים כאן בפורום הם אנשים משכילים עם חשיבה מחוץ לקופסא ויודעים להסתדר עצמאית, עם עסקים עצמאיים, ורווחים עצמאיים.

וזה לא כזה קל. אני כרגע עובד באינטרנט בדרכים כאלו או אחרות, הכנסה לא יציבה, תמיד עם יד על הדופק, לפעמים תקופה שהרווחים רק עולים ועולים ואתה מרגיש על גג העולם, ולפעמים תקופה שאתה שואל את עצמך "למה אני צריך את החרא הזה".

אני לא רואה באינטרנט כעתיד אם אני לא אשיג השכלה נוספת (אקדמאית) או משהו שיעניק לי בונוס גדול בידע... כרגע הידע שלי מאוד מוגבל, את כולו למדתי בבית מהאינטרנט ומספרים, ועם כזה ידע אין סיכוי להצליח "לעבוד" בזה ולפרנס את עצמך.

חייבים השכלה נוספת, וכאן נכנס האשכול שפתחתי על לימודים אקדמיים. מתי זה הזמן הכי טוב ללמוד? לפני צבא? אחרי צבא? אחרי אחרי צבא?

ציטוט:
נכתב במקור על ידי amit_avital צפה בהודעה
נו באמת ..תשרת את המדינה שלך, זו זכות ..

המחשבה שלך מסוכנת כי אם כל אחד יחשוב על עצמו ועל לימודים לפני המדינה , מה יהיה איתנו ?
תשרת כמו שצריך האמן לי - אתה לא תתחרט על זה , את החוויות שתצבור אתה לא תשכח לעולם .

בהצלחה אחי !
אחי זה לא כל כך קשור לשאלה ששאלתי... אני הכי לא רוצה לפתוח את זה לדיון על צבא ודיון פוליטי וכו'
(למען הסר הספק אני הכי רחוק מלהיות עם דעות שמאלניות וכל אחד במשפחה שלי שירת, אבל מגיעה נקודה בחיים כשאתה צריך להפסיק לרצות אחרים ולהתחיל לחשוב על עצמך ועל החיים שלך. ו3 שנים מהחיים (וזה בין השנים היפות ביותר בחיים), זה לא קצת.

אני אשמח אם נשאר בדיון שקשור ללימודים.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי syn צפה בהודעה
תשמע, אני כרגע אחרי 3 שנים של שירות קרבי. להגיד שאני מצטער על זה - אני לא.

להגיד שיכלתי לתת שירות משמעותי יותר בשבילי וגם בשביל המדינה (8200 למשל) אני אומר שכן.

כרגע אני עומד להתחיל מכינה (כי הבגרויות בתחתית) ונקווה שנסיים את התואר בגיל 26.

אם אתה הולך לעתודה צבאית, קח בחשבון שלמרות המשכורת הנמוכה אתה צובר ניסיון, ואתה משתחרר בגיל 27 עם 4 שנות ניסיון - לעומת מישהו שלמד אחרי הצבא ואולי צבר שנה ניסיון בשנה האחרונה לתואר.
99% שאני לא אלך לעתודה כי פשוט אין לי רצון להתחייב לצבא עד גיל 27 ולחיות כמו עבד.. אלא לראות עולם ולחוות את השנים היפות.

אני מבין ש2 האפשרויות האחרות שציינתי בכלל לא בסימן שאלה כי הן פשוט לא אפשריות חח?? (לימודים באירופה/ארהב)
  Reply With Quote