View Single Post
ישן 10-03-14, 22:39   # 6
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Steve-Web צפה בהודעה
אהלן עומר , בתור בחור צעיר, הייתי שם לפני כ 3 חודשים , עברתי את כל השלבים ועשיתי 11 ראיונות (לפי דעתי המקסימום זה 12 , והרוב מקבלים ראיון - 3 בממוצע, המון חברים שלי גם קבלו שם קצת).
אני מדבר פה על שלב הסדנה של של גאמא , שזה ליפ דעתי שלב שלישי .
תהיה מוכן לכך שלא שואלים שם על PHP ואינטרנט כמעט , אני באתי מהתכנות במחשב , JAVA פייטון ועוד .. שלבי JAVA הראשונים שם דיי קלים , משלב 5 -6 זה נהיה יותר מורכב , הגעתי לשלב 8 שזה היה באותו יום הכי גבוה שם , ובחלק השני של המחקר ופיתוח יצא לי להגיע לשלב 6 , שזה היה בהחלט עבודה וחקירה יפה של כל מה שהלך שם .
אני לא יכול לספר יותר מידי פרטים על מה היה בדיוק אבל מבחינת JAVA, תחזור על בגרויות של שנים קודמות, קלאסים ברמה גבוה , ומבחינת חלק השני של המחקר .
אם אתה בשלב הראשון שם, אז יהיו לך מבחנים גם של תכנות גם של אינטרנט של הכל מהכל, השאלון הראשון והשני אם אני לא טועה אמריקאי לגמרי ככה שאין לך יותר מידי מה לטעות, מאוד קל למי שמכיר את המושגים .
אם תרצה מוזמן לדבר איתי בפרטי .
בהצלחה גבר.
11 ראיונות? אני לא יודע מי ראיין אותך, אבל סתם שתדע בגאמ"א אין כ"כ הרבה מסלולים שאפשר להתמיין אליהם...

וחבל שאתה מטעה אותו - דווקא יש שאלות בנושאי Web, PHP ואפילו JavaScript ו-MySQL, ואפילו יש אותן בשלבים הראשונים של המיונים (ובטח שגם בשלבים המתקדמים של הראיונות, אבל שם זה כבר תלוי לאיזה מסלול אתה מתמיין).

ומבחינת שלבי המיונים זה עובד ככה:
שאלון באינטרנט -> מבחנים בסיסיים (שאלון אמריקאי) -> מבחנים מתקדמים (מול מחשב) -> ראיונות -> מבחני אישיות -> סיוג בטחוני
  Reply With Quote