View Single Post
ישן 24-02-14, 13:42   # 4
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ben Segal צפה בהודעה
קודם כל תודה רבה על התשובה.

יש לי אליך 2 שאלות:
1. מה זה אומר אתרים שיקשרו אליי? זה אומר קישור בתוך מאמר?
2. מה זה אינטרפייס וסגמנטים ?
אתרים שיקשרו אליך זה אומר פשוט עמוד אינטרנטי שיש בו קישור אליך, בבלוגים לדוגמה אתה יכול להגיב ולעשות שהשם שלך יהיה קישור או במאמרים כמו שכתבת. 2 הדוגמאות האלה הן לא איכותיות אבל אם אתה יוצר קישורים בודדים בשיטות האלה זה לא יזיק (יותר מבודדים יתפס כספאם). המטרה שלך ליצור פרופיל מגוון של קישורים מכמה סוגים ולהתרכז בעיקר בסוגים הטובים - אתרי סמכות בנושא שלך, לדוגמה אם יש לך אתר על ציפורים אז לקבל מאתר של חיות. הקישור יכול להיות מתוך מאמר או כל תוכן אחר רלוונטי, במאקו יש המון כתבות שהן מספרים לך על אתרים טובים בתחום מסויים ומקשרים מתוך הכתבה.

2.
אינטרפייס - זה איך שהאתר שלך בנוי מבחינה עיצובית, לדוגמה הפורום הזה בנוי טוב, אני מבין בקלות איפה התוכן הוא נמצא מול העיניים כיף לקרוא קל לעבור בין עמודים, אני לא אנטוש את האתר מהר. אבל נקח לדוגמה את הפורומים של תפוז שאני אישית לא אוהב - http://www.tapuz.co.il/forums2008/fo...x?forumid=1976
התוכן לא מוצג, לוקח זמן להבין מה רוצים ממך ואיך האינטרפייס עובד
המטרה לעשות אינטרפייס ידידותי למשתמש שיהיה קל לקרוא תכנים ולעבור בין עמודים באתר.

סגמנטים - יש מבחר פעולות שגולש מבצע שגוגל מזהה ומסיק מהם מסקנות, הפעולות האלה נקראות סגמנטים. לדוגמה אם נכנסתי לאתר ושהיתי בו הרבה זמן זה סגמנט חיובי לאתר (ברוב המקרים). סגמנטים נוספים ידועים:
צפייה בכמות דפים גדולה, יצירת תגובה בעמוד, לחיצה על כפתור לייק או שיתוף, הצטרפות לקבוצה בגוגל פייסבוק או טוויטר, הוספה למועדפים, חזרה מרובה לאתר מסויים, חיפוש שם האתר בגוגל, ציון שם האתר באתרים אחרים על ידי טקסט או קישור, וכן הלאה

סגמנטים שליליים:
נכנסתי לאתר שלך דרך גוגל ואחרי זמן מסויים עשיתי BACK ונכנסתי לתוצאה אחרת בגוגל, וכו'

גוגל יודעת לעקוב אחרי כל הדברים האלה יש לה גם קודים בהרבה אתרים, יש לה את כרום שהוא כלי מעקב על כל פיפס שכל גולש עושה, יש לה סרגלי כלים, יש לה קוד מעקב בתוספים לפיירפוקס ואינטרנט אקסספלורר, יש לה תוכנות ריגול שיושבות במחשב

הסגמנטים הכי חזקים בגוגל הם קישורים ושיתופים בגוגל ופייסבוק.