View Single Post
ישן 24-09-13, 17:51   # 10
netpower
חסום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to netpower

netpower לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי PokemonBattle צפה בהודעה
לטענת נתנאל אנחנו מותקפים ב-150GB, מחצית מהשיא העולמי [למרות שמעתי שהיו מקרים גם של 500 אבל בגדר שמועות].
אבל בואו נעשה הפרדות בין מה שאדון נט פאוור כותב למה שקורה בדיעבד במציאות, ככה נפוצץ את הבועה:
ביררתי מול חברות אחסון קודמות אשר לטענתן הייתי מותקף לא יותר מ-10GB ולא שמעתי 15GB ובטח ובטח שלא 150GB.

כאשר התבקשתי מנט פאוור שישלח לי גראפים של ההתקפות הוא לטענתו "זה חסוי" הבקשה שלי אך ורק לצורך הוכחה על "ההתקפות של ה-150GB".

אבל על הנושא הזה אפרט כבר בפורום ביקורות בהמשך השבוע הזה בהרחבה רבה על מנת שגם יבינו את הדברים כמו שצריך ולמנוע מצבים שבהם לקוח צריך לסבול בחברה בה הוא מתאחסן.
כאשר אצטרך לכתוב על כך - אכתוב לא אפרט כאן יותר מדי, ממליץ לבקר בפורום ביקורות בהמשך הזמן הקרוב על מנת שכל לקוח ולקוח ישקול שנית ואף שלישית לפני שהוא בוחר לעצמו חברת אחסון, דבר אשר אתה יכול לטעות בו וכמות הפגיעה יכולה להיות גבוהה מהצפוי.

נט פאוור המלצתי לא להמשיך להגיב כאן כיוון שאתה יוצר כאן הודעות ספאם וחבל שתקבל אזהרה זה מיותר.
גם תגובתך הראשונה מעידה על רצונך להרוס את המעבר בתיקווה שבאיזה שהוא חלום אצלך נרכוש ממך שרת ב-350$.
גראפים של 012 ולא מעבירים לי אותם מטעם ביטחון אבטחת מידע כך נאמר לי, אני מטפל בעשרות לקוחות מותקפים.
המלצה שלי תזהרו בכללי לאחסן את הבחור הוא מאיים עכשיו להגיש נגדי תלונות, אני אפילו לא יצטט דברים מהאסמסים שלי איתו כמה שניסתי לעזור לו ובאמת ניסתי זה לא אפשרי.
שהיה לך רק בהצלחה וכל טוב.

Last edited by netpower; 24-09-13 at 17:53..
  Reply With Quote