View Single Post
ישן 27-03-13, 11:57   # 7
quest
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

quest לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlipY צפה בהודעה
מצטער שאני נכנס לכם לדיון , Quest אין ספק שאתר יכול לשבת על השרת הזה בכיף ושהמפרט שלו מספיק להריץ הרבה מאוד שירותי אינטרנט שונים ומשונים.
הבעייה היא אמינות השרת אחרי תקופה ארוכה, נכון, ישנם שרתים שמגיעים לגיל 15 (היה לי אפילו אחד כזה שדלק 8 שנים ברצף, לא תפקד אבל פעם בחודש נכנסתי כדי לחייך כשראיתי את ה Uptime )

בנוסף יש לי עדיין כ10 שרתים מסוג IBM X335 / X336 ואני שתהליכי מגרציה לענן והם הרבה מעל 10 שנים.. מצד שני לא פעם ולא פעמים התקלקלו חלקים פנימיים, דיסקים קרסו, לוחות אם וספקים נשרפו.

בשורה התחתונה בתור בעל ארון אני יכול להגיד לך ששרת כזה הייתי מסרב בנימוס להכניס בגלל תצרוכת חשמל גבוהה מאוד ועלות מול תועלת, בתור לקוח הייתי מעדיף לקחת שרת בענן או להשכיר שרת וירטואלי \ ייעודי שיתנו לי יותר משאבים או אפילו אותם משאבים לצורך העניין אבל אמינות גבוהה יותר
לא ידוע לי על בעית אמינות עם שרתים של HP או DELL מדגמים אלו, ולגבי תצרוכת חשמל, האם יש לך מונה חשמל בארון שחוות השרתים מחייבת אותך לפי צריכת חשמל?

לגבי הענן, יש עדיין לקוחות שלא מוכנים לשבת על עננים ורוצים את המידע שלהם מאוכסן בברזלים שלהם ולא בעננים כאלו או אחרים...
  Reply With Quote