View Single Post
ישן 15-06-12, 12:55   # 56
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Everlast צפה בהודעה
אני מבין את ההשערה שלך, אבל אני לא מבין דבר אחד לגבי איך הגעת מהתחלה להחלטה כזאת משמעותית שזה היה פינגווין ... העדכון של פינגווין אם אני לא טועה היה באפריל... אז מה ? לקח לגוגל חודשיים להבין שהאתר שלו מפר את התנאים של פינגווין ? קצת הזוי לא ?

בכל אופן, שמח גבר שהכל הסתדר לך
הגעתי להחלטה על בסיס מה שקראתי וממש ממש ממש טיפה בחינה של האתר.
והמון ניסיון.
כפי שגם אמרתי בתגובה הראשונה שלי על הפוסט הזה הדרך היחידה שיש תיעוד מסודר להתאוששות בעניין זה באמצעות העברה של הדומיין 301 אך גם רשמתי שזה לא נבחן לאורך זמן -
בכל מקרה ניתן לראות שהפניית 301 עזרה לו והחזירה מאד מהר את האתר למקומו , ושוב זה ראיה מאד חזקה לכך שאת ה 301 גוגל זיהו מהר מאד לעומת כל הניסיונות שהוצעו לו להוסיף מפה לאתר וההסברים שניתנו לכך שגוגל החליטו פתאום שבגלל שהאתר לא היה זמין להעיף אותו מתוצאות החיפוש עבור מילה ספציפית.

שוב זה המון מאפיינים של פנגווין , נכון יתכן שיש סיכוי שזה משהו אחר אבל באופן כללי העובדות מראות שזה הכיוון - וכפי שאמרת פנגווין נכנס באפריל אבל אני טוען שהוא נכנס באפריל בחול לא במנוע החיפוש של הארץ בנוסף במאי נעשה עוד עדכון ...

למי שכבר בוחר להתעניין בפנגוויין ורץ לעשות 301 אומנם זה פותר את הבעיה בטווח הקצר אבל שוב אני חוזר ואומר זה לא נבחן בטווח הארוך שבו תיאורתית גוגל אמורים להעביר את כל המשקל שהיה לאתר הקודם לאתר החדש ולא ברור אם זה אומר שהוא יעביר גם את הדברים שלילים בעתיד...