View Single Post
ישן 13-06-12, 21:36   # 18
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

DCaptain, כל אחד נוהג בדרכים שלו, יכול להיות שאתה מאמין שהדרך שאתה בחרת בה היא הטובה ביותר אבל למי שרואה את מה שאתה כותב מהצד זה ממש לא נכון..
אני מאמין שהלקוח שלך החליט להגיע למצב של כתיבת ביקורת בעקבות זה שהוא לא קיבל החזר כספי חלקי \ מלא, אבל אם תשים לב הביקורת שלו היא לא על העובדה שהוא לא קיבל החזר אלה על העובדה שהוא רכש שירות ולא קיבל אותו..

גם אם היה ונניח אתה צודק והלקוח שלך טועה (במקרה הזה לדעתי האישית הלקוח סופר צודק), התגובות שלך הורסות לך את השם.. לבוא ולהגיד ללקוח זה כתוב בתקנון "זה מה יש" זו לא דרך של בעלי עסקים שמכבדים את עצמם. אתה מסתתר מאחורי כמה מילים בתקנון שבו אתה קובע חד משמעית שאין זיכויים \ החזרים כספיים... אני בתור לקוח שהיה רואה את המשפט הזה בתקנון הייתי פשוט עובר לחברה הבאה. דבר נוסף, התקנון כתוב בצורה מאוד פשוטה וממשפט אחד שקראתי נתקלתי בבעיות כך שלא בטוח שאתה יכול להתגונן באמצעות התקנון הזה:
"במידה ואחד מהשירותים של צד א' לא פעיל, אין צד א' מתחייב להחזר כספי של צד ב' בשום מצב אלא וצוות החברה של צד א' החליט כך."

ראשית, במילים פשוטות אתה כותב כאן שגם אם הלקוח לא קיבל את מה ששילם עליו לא בטוח שהוא יקבל החזר כספי, תלוי במצב רוח שלי.. יותר נכון בשום מצב..
אם כבר החלטת לרשום משפט לא חכם שכזה, יש דרכים הרבה יותר טובות לכתוב משפט כזה, בשביל זה יש מחלקות משפטיות שלמות..
שנית, המשפט הזה לא תקין - שים לב איפה שסימנתי במודגש.. אין החזר כספי בשום מצב אלא במידה \ אם וצוות החברה של צד א' החליט כך.

ראיתי שיש לך גם פידבקים טובים כאן באשכול אז אני חושב שבשביל לשמור ולנקות את השם שלך תגיע עם הלקוח להסדר ותעצרו את הדיון הזה כי הוא הולך ומתדרדר שלא לטובתך..

שיהיה בהצלחה לשניכם!