View Single Post
ישן 04-05-12, 22:33   # 9
netanel83
חבר בקהילה

מיני פרופיל

netanel83 לא מחובר  

קונדסון - ענית לעצמך על השאלה (או הטענה) שהעלית.
"אם זה היה נכון ,אבא שלך היה בפנים,וגם אחים שלך וכל החברים שלך" (ד"א אחי דווקא כן יהיה בזה אחרי שהכרתי לו את התכנית).
אבל למה הם לא בפנים? כי הם אומרים בדיוק את מה שאתה אומר,ויש המון כמוך,שלא יודעים ,לא מכירים,לא חושבים שזה לא הגיוני אז משהו מסריח.
וגם אני לא מעביר ביקורת על שניכם,בעקיפים,מישהו בפייסבוק הספים לי את התכנית הזאת 4 חודשים לפני שבאמת הכרתי אותה,אבל ההודעה שלו הייתה כזאת מופרכת,משהו כמו "למד איך לעשות כסף מ 3 דקות עבודה ביום",כותרת שאני אישית דיי בז לה ובטח לא מאמין,אז מחקתי את ההודעה בלי להכנס לקישור בכלל.
לצערי הרב כמובן.

לומר את האמת,אני ממש לא בקטע של שיווק רשתי,שותפים וכו',מעולם לא השקעתי לא שקל ולא דקה באף אתר או תכנית,אבל כשהכרתי (ממש לא מזמן) את זיק ריוורדס הבנתי מהר מאד שאי אפשר להיות אדיש לזה,וזו תכנית שלא הייתה קיימת בעבר ולא כיום.
בין אם תאמינו ובין אם לא ,זה לא ישנה דבר,לא לתכנית ולהצלחתה ובטח שלא לי,את שלב ההוכחות של התכנית לעצמי כבר עברתי מזמן.
יש לציין שהתכנית כן מצריכה השקעה (כספית בלבד-בהתאם ליכולת, כמעט 0 השקעה בזמן,יותר נכון 2 דק' ביום) אבל זה בהחלט שווה את זה והרבה יותר.
ואתם אולי לא ממש בעניינים אבל לתכנית יש קבוצה פרטית פעילה מאד בפייסבוק עם עדכונים והכל שמונה כבר למעלה מ 1100 חברים (רק ישראלים!)

Last edited by netanel83; 04-05-12 at 22:38..
  Reply With Quote