View Single Post
ישן 25-04-12, 16:57   # 4
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

יפה מאד,
הכי כיף להתחיל אתר חדש מאפס בשביל לשחק עם הדברים קטנים של HTML5 ולדעת שאתה עושה אותם בשביל משהו.
בכל אופן ההתנסות שלי עם CSS3 ו HTML5 כפי שתיארתי כאן (http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=96910) היתה נחמדה ובעיקר בשביל התאמה לדפדפנים וחדשנות .
ה CSS QUEARY מבחינתי אחד הכלים הכי חזקים שמביא איתו ה CSS3 .

אבל יש לי הסתייגות אחת עיקרית הקוד יותר מסובך לקריאה מאשר עם JS. וגם לוקח יותר זמן בלי שימוש ב JQUEARY או תוספים אחרים עבור אפקטים מוכנים.
כמו כן ניסיון להשתמש ב VALIDATOR מגלה כי אפילו W3C לא אימצו את הפורמט הנוכחי שלו באופן מלא מבחינתם זה עדין בניסויים.

ולדבר הכי מציק זה הקושי האמיתי ברגע שבאמת רוצים לייצר עיצובים שונים למכשירים ניידים אין חופש פעולה אמיתי כיון שתלוים בדיבים שצפים .
ועדין לא התחלתי לדבר על SEO של גוגל ופרסומות אדסנס שאפילו הם לא יודעים איך לאכול את הגזירה הזו -
כיון שאתר HTML5 יכול לשמש גם כאפליקצית ווב וגם כאתר אינטרנט לכל דבר לא ברור איזה פרסומות אתה חייב לשים (כדי שגוגל לא יחסמו אותך) אם של ADMOB - לאפליקציות, או אדסנס רגיל.
בכל מקרה אי אפשר לשים את שניהם עד כמה שידוע לי. זה משאיר את בעלי האתרים לייצר גרסאות ואז כשאתה כבר מייצר גרסה מיוחדת לסלולר אתה מקבל בעיות של אופטימיזציה. (ועל זה אני מדבר בהתנסות שלי שאגב עדין לא פתורה)

בקיצור אנחנו עדין לא שם. דרך אגב ממש מזכיר לי את כל הסיפור מסביב ל XHTML .... אני בטוח שמיד אחרי ואם לא תוך כדי יתחילו לדבר על XHTML החדש שיתמוך בכל המאפיינים של HTML5 וירחיב אותם.
ועל זה נאמר "סלוזני"

Last edited by gillllll; 25-04-12 at 17:00..
  Reply With Quote