View Single Post
ישן 01-07-11, 20:30   # 15
RAS
חבר וותיק

RAS's Avatar

מיני פרופיל

RAS לא מחובר  

ציטוט:
הנבחרת המהוללת של ברזיל וארגנטינה ממש לא הרשימו מבחינת כיבוש שערים במונדיאל ובמשחקי ההכנה. התקפה שכוללת את פורלאן , סוארס , קבאני והרנננדז לדעתי מוכשרת , יעילה לא פחות מברזיל וארגנטינה.
איך אפשר להשוות בין משחקי הכנה למשחקים רשמיים? במשחקי הכנה ארגנטינה הייתה עם נבחרת מקומית עם חיזוקים קלים, ברור שלא הרשימה. כנראה שלא ראית את משחק ההכנה האחרון...
שוב, אורוגוואי יש להם התקפה טובה, על זה אין ספק, אבל איך אפשר בכלל לומר שיש להם את ההתקפה הכי טובה בקופה? זה מגוחך לומר את זה.. בנוסף לזה זה לא נכון.

ציטוט:
מקסיקו באה עם הסגל הצעיר (ידוע), וכמו שציינת היא מחוזקת ב 5 שחקני בוגרים. מה גם ש 8 שחקנים הזמינו זונות ולכן הם נופו מהסגל. אתה ראית את הסגל הצעיר שלהם משחק? להזכיר לך הם הולכים לשחק באולימפיאדה (סתם כי נראה לי ששכחת).
ראיתי, והוא בכלל לא משהו. הולכים לשחק באולימפיאדה? ברור שהולכים לשחק באולימפיאדה. באולימפיאדה ניתן לשחק רק עם שחקנים עד גיל 23 (=נבחרת צעירה) ועוד איזה שלוש חיזוקים.

ציטוט:
אני לא בטוח שמסצארנו יפתח, קאמביאסו חזר. ד"א פאסטורה הוא קצר מאחורי חלוץ, טבז מסי די מאריה לאבצה וכל מי שיש לפניו כביכול הם חלוצים. אני די בטוח שהוא ישחק.
השטות הכי גדולה ששמעתי.. מסצ'רנו הקפטן לא יפתח? מה הקשר שקמביאסו חזר? ארגנטינה משחקים במערך 4-3-3 עם שלושה קשרים הגנתיים (מסצ'רנו - באנגה - קאמביאסו). בנוסף, אני ועוד אנשים שמבינים ממני בהרבה (וגם המאמן) חושבים שמסצ'רנו הוא מבין השחקנים הכי חשובים בהרכב אם לא הכי חשוב בהרכב (כבר כמה שנים רואים את זה בנבחרת, ועובדה שהוא גם הקפטן). איך זה קשור לקמביאסו אני לא יודע.
בנוגע לפאסטורה - הוא לא ישחק. לפחות לא בהרכב ואני יכול לחתום לך על זה. הוא לא ממש מתאים לשיטה של 4-3-3. אבל שוב, אני מקווה שלפעמים מסי יצא ופאסטורה יכנס במקומו..

אז לפני שאתה מתחיל ללמד אותי..
  Reply With Quote