View Single Post
ישן 19-03-11, 14:52   # 6
hi_sorie
חבר וותיק
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

טוב ראשית לפי התגובה נראה שלא היית ביותר מידי פגישות עם לקוחות פוטנציאלים, מהסיבה הפשוטה שאתה כבר הזכרת בתגובה שלך פשוט בהקשר לא נכון.

לרינה הקוסמטיקאית מהשפלה לא משנה אם יש לה אתר x או אתר y, בשבילה אתר אינטרנט זה פרסום באינטרנט, אם תבנה לה אתר, תרשום אותה לאינדקסים וכו' היא לא צריכה לא את חי ולא את דניאל שיבנו לה אתר יפה יותר, בשבילה זו הוצאה כספית מיותרת על דבר שהיא קיבלה ממילא בחינם.

אתה תמצא את רינה שאין לה אתר באינטרנט ואתה תתגמש איתה על מנת לבנות לה אתר בתקציב נח אבל בטוח שלא במחיר עלות, אתה לא תקבל אצלה טיפול פנים במחיר עלות החומרים, תהיה בטוח.

ושוב, בהצלחה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Daniel צפה בהודעה
דבר ראשון, תודה רבה לכל מי ששלח לי ה"פ. כל המידע מרוכז, בקרוב יפתח אתר אינטרנט מעודכן לפרוייקט עם כל המידע, התוכניות וההתקדמות.

תודה רבה על התגובה.

זה ממש ממש אבל ממש לא הרעיון.
יש הבדל בין אתר שאמור לעלות עד 200 ש"ח בשנה לבין אתר שתקבל ממישהו שמתעסק בפיתוח ובניית אתרים.
הפרוייקט הזה אמור לפנות לאלה שמלכתחילה לא עמדו לפנות לנושא הבניית אתר בגלל העלות ואי הידע - בעל עסק שיוכל לקבל אתר הרבה יותר מקצועי, דינאמי, מושך - ברור שילך למי שמתעסק בזה (וחלק מהתוכניות לעתיד זה בנוסף להקים לצד הפרוייקט אתר "לוח מודעות" לפרילנסרים וחברות בתחום פיתוח האתרים).

אם מחר יתחילו להציע לי מוצרים בזול שיתאימו לצרכים שלי - אני מאוד אשמח, וזה בדיוק מה שקורה כאן. ברור לכל הצדדים שהאתרים שיקומו לא יכולים להיות באותה הרמה כמו אתרים שאתה, אני או חברה אחת תפתח בגלל הרעיון שהכל אמור להיות כמה שיותר אוטומטי.

המטרה כאן היא לתמוך ולקדם את העסקים הקטנים בישראל ואת העמותות שעדיין אין להם אתר, נקודה. זה לא רעיון עסקי וזה לא המטרה של זה להיות רעיון עסקי, אלא לחשוב איך כחברה אפשר לעזור לחברה.

שלחתי לך הודעה. מי שגם מעוניין - אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל free-website @ daniel-danon.com בלי רווחים. (לא לשלוח קבצים מצורפים, זה דוחה מיילים עם קבצים אוטומטית).
  Reply With Quote