View Single Post
ישן 18-01-11, 20:57   # 16
BlueNosE
אין כמו ב127.0.0.1

BlueNosE's Avatar

מיני פרופיל

BlueNosE לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Exa.co.il צפה בהודעה
זו ההבטחה..
והוא אפילו הראה כמה דוגמאות לכך שהם מיישמים את התקנים בצורה יותר טובה ונוכנה משאר הדפדפנים. לדוגמא הוא הציג את הדוגמא זאת בקונפיגורציה הזאת. לפי התקן הקווים צריכים להיות שווים וכך גם IE9 מציג אותם, בעוד שאר הדפדפנים מתנהגים אחרת.

אני רק מתעצל להתקין Win7 על מכונה וירטאלית כדי לנסות את הדפדפן בינתיים.

נ.ב, הוא אפילו חילק חולצות כאלה, עם הלוגו של IE9 על הגב
נשמע טוב, מצד שני מוצג פה מצב מאוד ספציפי.. אם כל היתרונות של IE9 מסתכמים במרחקים שווים בין קווים מקווקווים כשיש 200 הגדרות למסגרת, אני לא בטוח שהשינוי משמעותי. השאלה היא אם הם באמת יעמדו בחדשנות ויטרחו להוציא מדי פעם התאמות לתקנים וטכנולוגיות חדשות, במקום לתת לקהל לחכות עוד שנה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי k.machine צפה בהודעה
גם לIE9 יש בעיות מסויימות. מאז שהתחלתי לקודד שנאתי את הדפדנים מבית מיקרוסופט אך ההכרח תמיד ניצח. IE עדיין הדפדפן הפופולרי ביותר שנמצא אצל רוב המחשבים וצריך לתמוך בו בשביל פשוטי העם שאינם מבינים כמונו.
רוב הזמן לא חייב לכתוב CSS נפרד עבור כל דפדפן יש כמה hackים שאני משתמש בהם שפותרים בעיות. רובם לא תקינים מבחינת validation (רק בCSS) אבל זה על הזין שלי.

אז לשאלתך בנושא הראשי- כן, מפתח עם תאימות מלאה עד לIE6, מתוך הרגל. יש מצב שבעתיד אפסיק עם זה כי זה מתחיל לעצבן. אבל לבינתיים עוד לא נתקלתי במשהו שתיבת החיפוש של גוגל לא פתרה.
פתרון תמיד יש - הזמן הוא השיקול. הפסקתי לתמוך ב-IE6 רק לפני כ-3 חודשים. הקטע שבאמת התחלתי לעבוד עם דברים שIE6 פשוט לא היה מבין: רקעים שקופים (לא, לזה לא מצאתי האק עדיין), position:fixed (יש האקים אבל זה המון קוד) וכל מיני משחקים עם CSS שהדפדפן מסרב להבין.
אני חייב להודות שגיליתי שזה הרבה יותר קל - וכיף - לכתוב ככה קוד.

בניית אתרים Rely

סלנג מילון סלנג utter
  Reply With Quote